Çocuk Bakıcısı Sık Sorulan Sorular

Çocuk Bakıcısı Sık Sorulan Sorular

Çocuk bakıcısı, ebeveynlere her konuda yardım eden ve çocukların bakımını belirli zamanlarda üstlenen kişilere verilen isimdir. Genellikle bu konuda eğitimli ve deneyimli olurlar; çocuk psikolojisinden ve gelişim sürecinden anlarlar. Bazı zamanlar yatılı bazı zamanlar da isteğe bağlı olarak günü birlik gidip gelirler. Çocuk bakıcısı, çocuklara; ebeveynleri yerine geçici süre bakan kişilerdir. Bir çocuk bakıcısı aynı zamanda dadı olarak da adlandırılır ve her yaştaki çocuğun bakımını yapabilir.

Çocuk bakıcıları, çocuklarınız için oyun, spor, sanat ve el sanatları gibi aktiviteler de hazırlar ve sunar. Bununla beraber çocuk bakıcılarından bazıları ek para alabilmek için ek sorumluluklara da açıktırlar. Ancak her şeyden önce, bir bakıcı çocukların bakımı sırasında onların güvenliği ve esenliğinden sorumludur.

Bebek Bakıcıları Ne Kadar Çalışıyor ve Ne Kadar Ödeme Alıyor?

Çoğu bebek bakıcısı part time  ya da saat başı fiyatlarla ödemelerini kabul etmektedir.  Çalışma saatleri ebeveynlerin ihtiyaçları doğrultusunda da değişim göstermektedir.

Çocuk Bakıcısı Hizmetleri

Firmamızın sizlere sunduğu çocuk bakıcıları çocuğunuza siz evde yokken bakar. Onun yemeğini yedirir, okuluna götürür ya da okulundan alır. Bunun dışında onunla oyun oynar, çocuğunuzla birlikte dışarıya çıkıp eğlenebilirler. Sanatsal faaliyetler ve sportif faaliyetleri de beraber gerçekleştirebilirler.

Çocuk Bakıcısı Hangi Çocuklar İçindir ?

Tüm çocuklar yaş sınırlaması olmaksızın çocuk bakıcısı tarafından bakılabilir. Bunun yanı sıra çeşitli rahatsızlıkları bulunan  (Otizm spekturm Bozukluğu, Rett Sendromu, Serabral Palsi) çocuklar da bu alanda eğitimli, deneyimli ve uzman çocuk bakıcıları tarafından bakılabilmektedir.

Ücretlendirme

Firmamız çocuk bakımı uzmanları ve çocuk bakıcıları fiyatları ortalama …. TL’den başlayıp … TL’ye kadar çıkabiliyor. Yine bu fiyatlara bakmaksızın bazı bakıcılar kendilerine göre fiyat da belirleyebilmektedir. Bu fiyatlar tam zamanlı, yatılı, part time ya da saatlik olarak değişim gösterir.

Nerelerde Var ?

Firmamız şu an aktif olarak İstanbul’da hizmet sunmaktadır.

Firmamızın Avantajları

Firma olarak sizleri alanında uzman elemanlar ile güvence altına almaktayız. 

Yorumlar

Yorumunuzu Belirtin

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No:6 Daire 1 - 2
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

test test test test