Hasta Refakatçisi nedir görevleri nelerdir?

Hasta Refakatçisi nedir görevleri nelerdir?

Hasta Refakatçisi nedir görevleri nelerdir?

Hasta refakatçisi bakıma ihtiyaç duyan hasta ya da yaşlı yakınlarının gerek evde gerekse de hastanedeki tüm ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlü profesyonel kişilerdir.  Hasta refakatçileri evde bakım sürecinde hastalara en iyi hizmeti sunmayı taahhüt eder. Eğer sizler de güvenilir ve profesyonel hasta refakatçisine ihtiyaç duyuyorsanız, firma olarak her zaman sizlere en iyi elemanları yönlendiriyoruz.  

Bildiğiniz gibi hasta bakımı, oldukça zor bir iştir ve özen gerektirir. Bu nedenle hasta refakatçisi hizmeti mutlaka alanında uzman bir kişi tarafından sağlanmalıdır. İşinde tecrübesiz kişiler, hastanın hayatında maalesef bazı sorunlara yol açabilir. Hastaneden yeni çıkmış ya da yatalak durumdaki bir hastaya bakmak zorundaysanız ve bunun için vaktiniz ya da imkanınız yoksa mutlaka profesyonel bir hasta refakatçisi hizmeti almalısınız. Firma olarak sizlere en güvenilir hasta refakatçi elemanlarını yönlendiriyoruz.

Hasta Refakatçisi Neler Yapar?

Hasta bakıcılar, ihtiyaç duyulan durumlarda hastaların ihtiyaçlarını karşılar. Peki nedir bu ihtiyaçlar? Gelin birlikte bakalım:

 • Hastanın ilaçlarını vermek
 • Hastanın her türlü bakımını yapmak
 • Hastalığa göre ölçümlerini yapmak ve takip etmek
 • İhtiyaç duyulduğu zaman hastanın doktoru ile direkt olarak muhatap olmak
 • Acil durumlarda ambulansı aramak, aileye gerekli bilgilendirmelerde bulunmak
 • Hastanın lavabo ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olmak
 • Hastanın yemek yemesini sağlamak, beslenme düzenini takip etmek
 • Yatalak hastanın, yataktaki pozisyonlarını takip etmek
 • Hastanın hareket etmesini sağlamak
 • Varsa yaralarına bakım yapmak
 • Gerekirse ağrılarını dindirmek için masaj yapmak

Hasta refakatçisi dediğimiz bu bakıcılar hastaların ihtiyaçlarını günlük olarak karşılamaktadır. Çünkü bakıma muhtaç olan hastalar yemek yeme, tuvalete çıkma, ilaç içme gibi aktiviteleri tek başlarına yapamazlar.  Firmamız bu anlamda eğitimlerini alan ve tecrübeli olan güvenilir hasta refakatçi elemanlarını size sunmaktadır. Bu sayede hastalarınıza en iyi bakımı sunmuş olursunuz.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Hasta refakatçi denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisiyiz.. Firma olarak elaman temini anlamında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Güler yüzlü, anlayışlı, güvenilir ve tecrübeli personeller arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. 

Yorumlar

Yorumunuzu Belirtin

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No:6 Daire 1 - 2
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

test test test test