Ev Öğretmeni

Ev Öğretmeni

Ev öğretmeni çocuklarınızın okulda yapılan çalışmaları tekrarlatmak, ödevlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve aynı zamanda okul müfredatının daha basit bir biçimde anlaşılması için çalışır. Ev öğretmenlerimiz eğitim almış ve gerekli donanımlara sahip çalışanlarımızdır. 24 yıllık birikim ve İŞKUR’un güvencesi altında hizmeti evinize kadar getiriyoruz. Öğretmenlerimizin özgeçmiş videolarını inceleyerek size en uygun adayı belirledikten sonra seçmiş olduğunuz öğretmen ile evinizde veya büromuzda karşılıklı görüşme imkânı bulursunuz.

Ev Öğretmeni Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz;

 • Deneyim: Evden eğitim ve öğretimle ilgili önceden deneyime sahip olmaları ve sahip oldukları konu alanında uzmanlık göstermeleri gerekmektedir.
 • Eğitim: Evde özel ders verme pozisyonu, genellikle adayların öğretimde uzmanlaştığı belirli bir konuda bir Lisans derecesi gerektirir. Lise diploması, 1-8. Sınıf öğrencileri için bir giriş seviyesi özel ders işi için kabul edilebilir olsa da, çoğu evde ders verme işi, eğitimde de lisans derecesi gerektirir.
 • İletişim Becerisi: Öğretmenin temel özü etkili iletişimdir. Bu sayede, ev öğretmenleri en iyi iletişimcilerdir. İyi bir iletişim becerisine sahip olmak, gerekli bilgilerin basitleştirilmiş ve anlaşılması kolay bir tarz da öğrenciye verilmesine yardımcı olacaktır.
 • Örgütsel Beceri: Evde eğitmenlerin çoğu, bilgi ve verileri iyi biçim ve şekilde sunmak ve temsil etmek için iyi organizasyon becerilerine sahiptir. Bu, iyi sunum, kitap tutma ve kelime işlem becerilerine sahip olmayı içerir.

 • Ev Öğretmenlerimizin Size Sunduğu Hizmetler;

 • Öğrencilere not alma stratejileri, test sorularını yanıtlama yaklaşımları ve genel çalışma becerileri gibi akademik sonuçları iyileştirmek.
 • Genel olarak, etkili sonuçlar için öğrencilere ev ödevi, proje, konuşma ve sunumlarda yardımcı olmak.
 • Okuldaki derslerde öğrenmiş oldukları kavramların önemli noktalarını anlamalarına yardımcı olmak.
 • Ayrıca, belirli bir konudaki temel iyileştirme alanlarını belirlerken ilerlemelerini takip edip, öğrencinize ödev ve not vermek.
 • E-postalar, mektuplar, telefonlar ve diğer olası yollarla öğrencileri, velileri ve öğretmenleri performansları hakkında düzenli olarak bilgi akışı sağlamak.
 • Ayrıca velilere öğrencilerin performansı ve ilerlemesi hakkında hayati bilgilerin verin, uygun akademik kariyer kararları için güçlü oldukları alanlar hakkında bilgilendirmek.

 • Nerelerde Hizmet Veriyoruz?

  Yurtiçinde ve yurt dışında müracaat belgeleri ile ev öğretmenlerimiz tüm dünyada İŞKUR güvencesi altında hizmet vermektedir.

  Daha hızlı iletişim için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri

  Hizmet İletişim Formu
  Message has been sent to us.
  Error sending your message.

  MERKEZ OFİS

  Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No:6 Daire 1 - 2
  Bakırköy/İstanbul

  0212 951 11 34

  MOSCOW OFİS

  Ulitsa Myasnitskaya 24/7
  Moscow Center / Russia

  +7 903 241 16 01
  Logo

  İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.