Ev Öğretmeni

Ev Öğretmeni

Ev öğretmeni; Ev öğretmeni kavramı, çocuklarınızın derslerine daha huzurlu ev ortamlarında yardımcı olmayı sağlayan bir meslektir. Ev öğretmeni elemanı hizmetini sizlere sunuyor ve çocuklarınızın gelişimine katkı sunmanıza yardımcı oluyoruz. Ev öğretmeni dediğimiz kişiler mutlaka çocukların gelişiminde olumlu örnek oluşturmalıdır. Bu nedenle eğitimli, alanında uzman, sorumluluk sahibi ve güvenilir insanlar tercih edilmelidir. Yeterli seviyede eğitim görmüş kişiler sizlere bu anlamda en iyi hizmeti sunacaktır.Bizlerde insanbul insan kaynakları olarak alanında uzman ev öğretmenleri sunuyoruz.

Peki ev öğretmenleri ne gibi özelliklere sahiptir? 

  • Çocuğun sakin ve huzurlu ortamda eğitim görmesine olanak tanır 
  • Çocuğun kültürel ve sosyal anlamda gelişmesini sağlar 
  • Empati kurma yeteneği kazandırır 
  • Çocuğun varsa okul hayatına yardımcı olur.

Ev Öğretmeni için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Ev Öğretmeni İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.