Oyun Ablası

Oyun Ablası

Oyun Ablası; Gündüz veya yatılı olarak çalışacak. Güvenilir, Referanslı, Eğitimli ve yabancı dil bilen oyun ablası arıyorsanız, insanbul.com olarak sizlere en uygun oyun ablalarının cv videolarını aynı gün sunuyoruz, Gönderdiğimiz cv videoları içerisinden beğendiğiniz oyun ablası adayları ile ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz. Oyun Ablalarımız çocukların bakımını üstlenen ve boş vakitlerinde ailelere yardımcı olmaktan çekinmeyen kişilerden oluşmaktadır.24 Senenin vermiş olduğu bilgi birikimi ile ailenize en uygun oyun ablası adaylarını İşkur güvencesi ile aynı gün sizlere sunuyoruz.

Oyun ablası kavramı, genellikle çalışan ve çocuklarıyla yeteri kadar ilgilenemeyen ailelere yardımcı olan çocuklara satranç, okuma, okul öncesi eğitim, oyun, sportif alanlar ve yabancı dil gibi konularda yardımcı olan kişilerdir. Oyun ablaları yarı zamanlı biçimde çalışır ve çocukların eğitimi için çok önemli bir destek olarak kabul edilir. Bizler de firma olarak sizlere en iyi oyun ablası hizmeti sunuyoruz.Eğer sizlerin de çocuklarınız için oyun ablası ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere alanında uzman, eğitimli ve güvenilir oyun ablaları sunuyoruz.
Oyun Ablasının Görevleri;
  • Çocukların yeteneklerini tespit etmek bu konuda aileleri bilgilendirmek 
  • Çocukların gelişimini izlemek, yanlış bir şeyler görünce aileye haber vermek 
  •  Aileye danışmanlık yapmak 
  •  Çocuklara eğitici oyunlar öğretmek 
  • Çocukların eğitim hayatlarına katkıda bulunmak 
  • Müzik, oyun ya da dans gibi konulara hakim olmak 
  • Türkçe’yi güzel bir biçimde kullanabilmek İngilizce konuşmak 
  • Disiplinli olmak

Oyun Ablası Videoları

Oyun Ablası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Oyun Ablası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.