Profesyonel Dadı

Profesyonel Dadı

Profesyonel dadı hizmeti, sizler yokken çocuklarınızın iyi bir biçimde bakımının sağlanmasını sağlamaktadır. Bizler firma olarak sizlere alanında uzman ve güvenilir profesyonel dadı elemanlarını sunuyoruz. Profesyonel dadı arıyorum diyen herkes için uygun bir elemanımız var. Üstelik bu elemanlar sizlere en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunuyor. Profesyonel dadı hizmeti bir bakıcıdan daha fazlasıdır. Bu iş kesinlikle uzmanlık gerektirir. Çocuğun her türlü ihtiyacından sorumlu olan dadılar, çocukların davranışlarını da anlamlandırabilir ve buna göre eylemlerini gerçekleştirir.

İnsanbul insan kaynakları İstanbul başta olmak üzere tüm dünyada sizlere en iyi profesyonel dadı elemanlarını sağlamaktadır. Eğer bu anlamda ihtiyacınız varsa alanında uzman her çalışanımızı sizlere yönlendirebiliriz. Mutlaka bizimle iletişime geçerek, bu hizmetimizden faydalanmalısınız. Bu sayede çocuklarınızı bakıcıya emanet ederken gözleriniz de arkada kalmayacaktır.

Profesyonel Dadı Videoları

Profesyonel Dadı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Profesyonel Dadı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

İnsanbul.com