Pide Lahmacun Ustası

Pide Lahmacun Ustası

Pide ve lahmacun ülkemizin her noktasında insanlar tarafından çok sevilmekte ve tercih edilmektedir. Bu anlamda pide ve lahmacun konusunda da hassas davranan firmalar, işinde uzman ve lezzetli ürünler ortaya koyan pide lahmacun ustaları aramaktadır. Kıymadan, etten ya da pidenin içerisine koyulabilecek her türlü malzemeden anlayan usta aşçılar sık sık aranmaktadır.

Eğer sizler de pide lahmacun ustası arıyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ustalarımız pide ve lahmacun yapımı ve pişirilmesi için gerekli olan malzemeleri bilmekte ve taş fırını da doğru kullanma konusunda ustalaşmıştır. Günümüzde pideci ve lahmacuncu arayan büyük oteller, restoranlar ve lokantalar, alanında uzman personellerle çalışmaya önem verirler. Bizler de insanbul insan kaynakları olarak işinden anlayan, güler yüzlü ve güvenilir pide lahmacun ustası personellerini sizlere yönlendiriyoruz.

Pide Lahmacun Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Pide Lahmacun Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.