Engelli Hasta Bakıcısı

Engelli Hasta Bakıcısı

Engelli Hasta Bakıcısı Hizmeti; Gündüz veya yatılı olarak çalışacak. Güvenilir, Eğitimli ve referanslı engelli hasta bakıcısı arıyorsanız, insanbul.com olarak sizlere en uygun engelli hasta bakıcılarının cv videolarını aynı gün sunuyoruz, Gönderdiğimiz cv videoları içerisinden beğendiğiniz bakıcı adayları ile ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz. Bakıcılarımız hastaların bakımını üstlenen ve boş vakitlerinde ev işlerine yardımcı olmaktan çekinmeyen kişilerden oluşmaktadır.24 Senenin vermiş olduğu bilgi birikimi ile hastanıza en uygun engelli hasta bakıcısı adaylarını İşkur güvencesi ile aynı gün sizlere sunuyoruz.

Engelli bireyler maalesef günlük yaşamda birçok zorlukla karşılaşmaktadır. Bu hastalarımızın hayatlarını daha iyi bir biçimde devam ettirmelerini sağlamak için de elimizden geleni yapmamız gerekir. Fakat bazı durumlarda engelli bireylere bakmak zor olabilir. İşte bu noktada profesyonel bir engelli hasta bakıcıdan destek almak en iyi tercihlerden birisi olacaktır. Engelli hastaların ihtiyaçlarını giderebilmek için engelli hasta bakıcısı hizmeti alınmalıdır. Bu hizmet sayesinde bireyler deneyimli ellerle beraber olacak ve aldıkları iyi hizmetten ötürü kendilerini de mutlu hissedecektir. 

Tıbbi anlamda gereken tüm gereksinimler Bedensel engelli ve zihinsel engelli bakıcı hizmeti her anlamda çok önemlidir ve büyük ihtiyaçlardan birisidir. Hastanın engel durumuna göre sizlere sunacağımız hasta bakıcılar alanında uzman ve güvenilir kişilerdir.

Engelli hasta bakıcısı görevleri;
  • Banyo yardımı
  • Yemek planlaması, yedirmesi 
  • İlaçlarını almasını sağlaması 
  • Emniyet açısından denetim
  • Ağız bakımı,Saç kesimi ve tıraş
  • Enjeksiyon desteği 
  • Yara bakımı
  • Kıyafet değiştirme 
Sizinde Engelli hasta bakıcısı hizmete ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak engelli hasta bakıcısı anlamında verdiğimiz hizmet sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza doğru çözüm önerilerini sunuyoruz. Kurumsal profesyonel bir firma olduğumuz için engelliler için bakıcı hizmeti konusunda her zaman güvenilir biçimde yanınızdayız.

Engelli Hasta Bakıcısı Videoları

Engelli Hasta Bakıcısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Engelli Hasta Bakıcısı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.