Engelli Hasta Bakıcısı

Engelli Hasta Bakıcısı

Engelli hasta bakıcısı hizmeti ile engelli yakınlarınıza en iyi ilgiyi ve alakayı sunuyoruz. Hasta olan yakınlarınıza yerli veya yabancı mesleki eğitim almış, alanında tecrübeli engelli hasta bakıcısı adaylarımızı İŞKUR güvencesi ile hizmetinize sunuyoruz. Firmamız 24 yıllık bir tecrübeye sahip bu nedenle de sizlere en iyi personelleri seçme konusunda yardımcı oluyor. İyi referanslara sahip, tecrübeli engelli hasta bakıcısı arıyor iseniz biz sizin için doğru adresiz. Engelli bakıcılarımızın özgeçmişlerini video olarak hazırlayıp hizmetinize aynı gün içerisin de sunuyor ve en uygun olan aday ile ofisimizde veya evinizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

Engelli Hasta Bakıcısı Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Referansları ve adli sicil kaydı kontrolü,
 • Sabırlı ve öfkesini kontrol edebilmeli,
 • Hastanın mahremiyetine saygılı olmak
 • Sağlıklı olması,
 • İlk yardım eğitimi almış,
 • Seyahat engelinin olmaması,
 • İletişimi kuvvetli ve güler yüzlü olması,
 • Temiz ve düzenli olması,
 • Konusunda eğitim almış ve tecrübeli olmak,
 • Engelli Hasta Bakıcılarımızın Size Sunduğu Hizmetler;

  Doktorunun talimatlarına göre düzenli bir şekilde hayati belirtilerin kaydedilmesi ve değişiklikleri doktor ve hasta yakınları ile paylaşılması, yaralarının yıkanıp sarılması, fizik tedavi, enjeksiyonlar, beslenme tüpleri veya diğer tıbbi işlemlere yardımcı olma. Hastaların rahatsızlığına bağlı olarak uygun beslenme, bakım programlarının belirlenmesi, ilaçları zamanında ve düzeli olarak vermek. Hastanın günlük olarak temiz havaya çıkarılması, . Banyo yaptırma ve tuvalet gereksinimlerinde yardımcı olma, kıyafetlerini giyip çıkarılmasında yardımcı olunması, hastalarına onunla işbirliği yapmaya ve onu desteklemeye teşvik etmesi, doktorunun uygun gördüğü egzersizlerin düzenli olarak yaptırmak, yatağa girip çıkmasına yardımcı olmak, hastanın kullandığı malzemeleri temiz ve hazır tutmak. Alanında başarılı engelli hasta bakıcılarımız görevlerini planlamakta ve ayrıntılara dikkat ederek, sorunları iletme ve yönetmede iyi becerilere sahiptir. Hasta bakıcılarımızı sizlerle buluştururken profesyonel bir hasta bakısında ne olması gerekirse tüm hizmetleri barındırmasına dikkat ediyoruz. Engelli hasta bakıcılarımız, hastaların bakımını üstlenen, alanında uzman; aynı zamanda boş vakitlerde evin diğer ihtiyaçlarına da yardım edebilecek nitelikte kişilerden oluşuyor. Sizlere yönlendirdiğimiz engelli hasta bakıcılarımız bu yöndeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

  Nerelerde Hizmet Veriyoruz?

  Türkiye geneli tüm illerde ve İŞKUR yurtdışı müracaat belgesi ile tüm dünyada hizmet vermekteyiz.

  “Sevdiklerinize Güvenebileceğiniz Kaliteli Bakımı Biz Size Veriyoruz”

  Referanslı Hizmet Videoları

  Daha hızlı iletişim için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri

  Müşteri Hizmetleri

  Hizmet İletişim Formu
  Message has been sent to us.
  Error sending your message.

  MERKEZ OFİS

  Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No:6 Daire 1 - 2
  Bakırköy/İstanbul

  0212 951 11 34

  MOSCOW OFİS

  Ulitsa Myasnitskaya 24/7
  Moscow Center / Russia

  +7 903 241 16 01
  Logo

  İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.