Felçli Hasta Bakıcısı

Felçli Hasta Bakıcısı

Felç, damarların tıkanması ve kan akışının yavaşlaması nedeniyle meydana gelen bir hastalıktır. Bu hastalıkta inme gibi belirtiler ortaya çıkar ve kullanılacak ilaçlarla damarların açılması hedeflenir. Bu süre zarfında ise hastanın bakımı asla ötelenmemeli ve en iyi bakım imkanları sunulmalıdır. Bu kapsamda ise insanbul ik olarak sizlere felçli hasta bakıcısı sunuyoruz. Bakıcılarımız felçli hastaların ilaç takibini düzenli olarak yapmakta ve bunun dışında hastanın tüm ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.Felçli hastaların iyileşmesinde en önemli etken yakın çevresinin desteği ve iyi bir bakımdır. Örneğin hastaların düzenli olarak egzersiz yapması bu hastalıkta çok önemlidir.

Bu nedenle de hasta bakıcıların buradaki rolü oldukça büyüktür.Hastalar bu egzersizleri bakıcılarının denetiminde kontrollü bir biçimde yapmalıdır. Felçli bireylerin bakım evi ya da hastanede yaşaması, pek tercih edilmez. Bu hastaların evlerinde sevdiklerinin yanında konforlu bir biçimde yaşaması, hastalığın seyrini olumlu yönde değiştirecektir. Sertifikalı felçli hasta bakıcısı hizmeti, onlara evde bakım hizmeti sunmaktadır. Özel bakım görevlileri felçli bireylerin yaşamında uzmanlaşır ve sevdikleriyle beraber mutlu olmaları için çaba gösterirler. Birçok felçli hasta, düzgün bakıma büyük ihtiyaç duyar. Felçli hasta bakıcıları bu hastaların yaşamlarına çok fazla katılırlar, çoğu kez sadece işe alınan bir yardımcıdan daha fazlası olurlar. Eğer sizlerin de böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçin. Size en profesyonel ve güvenilir hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

Felçli Hasta Bakıcısı Videoları

Felçli Hasta Bakıcısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Felçli Hasta Bakıcısı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.