Fizyoterapist

Fizyoterapist

Fizyoterapist mesleği, hareket bozukluğuna yol açan her türlü rahatsızlığın uzman hekim tanımı sonrasında giderilmesini sağlayan uzmanlardır. Genellikle yaşlanma, sakatlanma, yaralanma, fonksiyon bozuklukları ya da ağrı durumlarında fizyoterapist hizmetine ihtiyaç duyulur. Günümüzde profesyonel fizyoterapistlerin sayısı artmaktadır. Bağımsız hareket ve sağlıkla alakalı her türlü konunun önem kazandığı günümüzde bu meslek oldukça saygın bir durumdadır. Evde fizyoterapi hizmeti de günümüzde sıklıkla kullanılan bir hizmettir. Ev konforunda fizik tedavi hizmeti almak istiyorsanız,firmamız tarafından sizlere sunacağımız fizyoterapistlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

Bu uzmanlarımız kişiselleştirilmiş fizik tedavi ve rehabilitasyon sayesinde size hastalığınız konusunda yardımcı olmaktadır.Firmamızda yer alan her fizyoterapistler lisanslıdır ve alanında uzmandır. Her egzersizi sizler için kolaylaştıran uzmanlar, ihtiyaçlarınıza göre fizik tedavi hizmeti sunar. Özellikle hareket kabiliyetini yitirmiş ya da yatalak hastalar için gerekli olan evde fizik tedavi hizmetine ulaşmanız artık hiç zor değil. Uzman, güvenilir ve konforlu olan profesyonel elemanlar sayesinde geniş kapsamlı bir fizyoterapi hizmeti alabilirsiniz.  

Neden bizi tercih etmelisiniz? 
  • Evde fizik tedavi imkanı
  • Deneyimli personellerimiz size güvenilir bir hizmet sunuyor
  • Doktorun tanısına göre bireysel tedavi uygulanıyor
  • Tedaviler kişiselleştiriliyor
  • Terapi hedefleri belirleniyor
  • Lisansli terapistler ile hizmet sunuluyor
Eğer sizler de fizyoterapist arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz. Sistemimizde yer alan tüm fizik tedavi uzmanları alanında tecrübeli ve güvenilir. Bu nedenle ister yakınınıza isterseniz de kendinize olsun asla gözünüz arkada kalmayacaktır.

Fizyoterapist Videoları

Fizyoterapist için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Fizyoterapist İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.