Evde Kedi ve Köpek Bakımı

Evde Kedi ve Köpek Bakımı

Evde Kedi ve Köpek Bakımı, son zamanlarda ihtiyaç duyulan meslek kollarından birisidir. Tatile ya da iş için seyahate çıktığınız zaman evdeki dostunuzu bir yere bırakamıyor, bakım evine vermeye de güvenemiyorsanız evde kedi ve köpek bakımı hizmeti alabilirsiniz. Son zamanlarda gelişen bu hizmet sayesinde evcil dostlarınız kendi evlerinde bakılmanın da keyfini sürecek.

Peki evde kedi ve köpek bakımı elemanı ne gibi hizmetler sunuyor?
  • Kedi ve köpeğin günlük tuvalet ihtiyaçlarını sağlıyor 
  • Köpeği hem tuvalet hem de oyun ihtiyacı için gezdiriyor 
  • Mama kaplarını temizliyor, dolduruyor 
  • Su kaplarını temizliyor, suyu tazeliyor 
Eğer hayvan ilaç kullanıyorsa ilaçlarını veriyor Acil durumlarda sahibine ulaşıyor Evcil hayvan bakımı konusunda herkese güvenmeyin. Bu anlamda sizlere güvenilir ve işinde uzman aynı zamanda ciddi hayvan sevgisi barındıran kişileri yönlendiriyoruz.

Evde Kedi ve Köpek Bakımı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Evde Kedi ve Köpek Bakımı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.