İnek Bakıcısı

İnek Bakıcısı

İnek bakıcısı arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.Türkiye'de ilk ve tek çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan tarım ve hayvancılık sektörüne direk olarak destek veren kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz.Günümüzde özellikle ülkemizde en önemli konulardan birisi olan hayvancılık, birçok kişiye de farklı istihdam alanları yaratıyor. Bu istihdam alanlarından birisi de inek bakıcısı. Hayvancılık sektöründe olanlar genellikle eleman eksikliği çekiyor. Bu nedenle de sıklıkla hayvan bakıcısı arıyor.İnsanbul İnsan kaynakları olarak sizlere en güvenilir ve en profesyonel inek bakıcılarını sunuyoruz.

Hayvan bakıcısı elemanlarımızın güncel videolarını sayfanın alt kısmından izleyebilirsiniz.

İnek bakıcısının görevleri; İneklerin yemini vermek, Suyunu vermek, Altını temizlemek, Sağımını yapmak ve olağanüstü bir durum varsa müdahale etmek Otlatmaya çıkarmak. İnek bakıcısı aynı zamanda hayvanın davranışlarında tuhaflık seziyorsa veterinerede rapor iletmektedir.Hayvandan çok iyi anlayan Traktör ve yem karma makinesi kullanabilen en az 2 sene çalışma sözünü aldığımız inek bakıcılarımızın videolarını sayfanın alt kısmındadır.

İnek Bakıcısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

İnek Bakıcısı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.