Köpek Gezdirme

Köpek Gezdirme

Bazı zamanlar işimizden, rahatsızlığımızdan ya da özel hayatımızdan ötürü evcil dostumuz köpeğimizin gezi ihtiyacını giderme konusunda sıkıntı yaşayabiliriz. İşte bu anlamda firmamı sizlere köpek gezdirme hizmeti sunan elemanları yönlendiriyor. Köpek gezdirme hizmeti, köpek bakıcıları tarafından belirli saatlerde yapılan bir eylemdir. Bu eylem sırasında köpek tuvalet ihtiyacını giderirken aynı zamanda oyun oynar ve sosyalleşir. 2000’li yıllardan beri ihtiyaç duyulan bu meslek grubunda güvenilirlik önemlidir.Bu nedenle bizimle iletişime geçerek köpeğinize iyi davranacak ve onu mutlu edecek elemanlarla çalışabilirsiniz. Köpek gezdirme elemanları, köpeğin sahibinin koyduğu kurallara da bağlı kalmaktadır. Bu bakıcılar köpekleri uygun yerlerde gezdirir ve daha sonra eve geri bırakırlar. Bu hizmet çok önemlidir. Çünkü köpekler gün boyunca biriktirdikleri enerjiyi ancak gezerek atabilirler. Bu da hayvanın psikolojisi için önemli bir konudur.

Köpek Gezdirme için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Köpek Gezdirme İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.