Villa Aile Hizmeti

 Villa Aile Hizmeti

Genellikle villa sahipleri, villalarında çalışmaları için aileleri tercih eder. Bunun sebebi hem güvenilir hem de birbirleriyle uyum içerisinde çalışacak kişiler aramalarıdır. Bizler de insanbul insan kaynakları olarak sizlere villaya karı koca hizmeti sunmaktayız. Bu anlamda alanında uzman ve tecrübeli kişileri sizlere yönlendirmekteyiz.

Peki villa aile hizmeti neleri içerir? Gelin beraber bakalım: 
  • Villa çiftlerinde genellikle erkekler bahçe, havuz ve şoförlük gibi hizmetler sunar 
  •  Kadınlar ise tüm ev işlerinden sorumludur ve yemek yapar 
  •  Çiftler ayrıca market alışverişi de gerçekleştirir 
  •  Eğer varsa çocukların bakımlarını da isteğe bağlı olarak üstlenebilirler 
 Villaya yatılı aile arıyorum diyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak referansları kuvvetli, alanında uzman ve güvenilir aileleri sizlere yönlendiriyoruz. Bu anlamda hizmet alırken de gözünüz asla arkada kalmıyor.

Villa Aile Hizmeti Videoları

Villa Aile Hizmeti için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Villa Aile Hizmeti İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.