Call Center Elemanı

Call Center Elemanı

Çağrı Merkezi (Call Center), tüm kurumların iletişimde oldukları kişi ya da kurumlarla olan ilişkilerini /iletişimlerini yürütmelerini sağlayan bir iletişim merkezidir. Bu iletişim merkezinde çalışan kişiler ise call center elemanı olarak anılır. Çağrı merkezlerinin günümüzde işyerlerine faydaları oldukça fazladır. Bu nedenle de alanında uzman call center eleman ihtiyacı gün geçtikçe artar. İnsanbul insan kaynakları da bu anlamda sizlere profesyonel call center elemanı desteği sunmaktadır.

Call center elemanı neler yapar? Ne işe yarar? 
  • Müşterilerle kurumsal açıdan iletişime geçer, iyi bir imaj bırakılmasını sağlar. 
  • Kurum içi iletişimi sağlar 
  • Müşterilerin memnuniyetini arttırır 
  • Müşteriler asla cevapsız bırakılmaz 
  • Müşteri talepleri kayıt altına alınır. 
  • İletişim kontrollü bir biçimde sağlanır 
Çağrı Merkezi elemanı ile birlikte iletişiminiz artacaktır. Bu nedenle bu alanda uzman kişilerle çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Center Elemanı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Call Center Elemanı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.