İşyeri Aşçısı

 İşyeri Aşçısı

İşyeri aşçısı mı arıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere güvenilir ve alanında uzman işyeri aşçısı elemanı yönlendiriyor, ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İşyeri aşçısı, fabrika, ofis ve atölye gibi çalışma mekanlarında çalışanlara yemek yapan ve servis eden kişidir. İşyeri aşçısı tutmak işyerleri için ekonomiktir. Üstelik bu şekilde çalışanlar da daha sağlıklı beslenmeye başlar.

Sizlere yönlendirdiğimiz işyeri aşçısı görevleri nedir? Gelin beraber bakalım: 
  • Hijyen kurallarını bilir 
  • Gerektiği zaman ihtiyaca göre her türlü yemeği hazırlar 
  • Lezzetli yemekler pişirir 
  • Mutfakta çıkacak sorunlara anında müdahale eder 
  • Mutfağın düzeninden sorumludur 
  • İşinde disiplinli ve titizdir 
Eğer sizler de temiz, alanında uzman, referanslı ve eli lezzetli bir iş yeri aşçısı arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İşyeri Aşçısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

İşyeri Aşçısı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.