Pasta Cila Ustası

Pasta Cila Ustası

Araçların boyalarını daha parlak gösteren ve araçta yer alan çizikleri kamufle eden işleme pasta cila adı verilmektedir. Bu hizmeti sunan kişiler ise pasta cila ustası olarak adlandırılır. Bu işlem otomobilin genel görüntüsüne direkt olarak etki etmektedir. Bu nedenle de önemlidir ve iyi bir biçimde yapılması gerekir. İşte bizler de bunun bilincinde olduğumuz için alanında uzman pasta cila ustası elemanlarını sizlere yönlendiriyoruz.

Pasta cila uygulaması yapan ustalar, boyalar ve cilalar hakkında bilgili olmalıdır. Bu işlem aracın görüntüsüyle alakalı olduğu için kişilerin estetik algılarının da olması gerekir. Eğer sizlerin de pasta cila ustası elemanına ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere alanında uzman ustaları yönlendireceğiz.

Pasta Cila Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Pasta Cila Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.