Hemşire Hizmeti

Hemşire Hizmeti

Bazı durumlarda hastalar ya da yaşlılar tedavileri devam ederken, evde hemşire hizmeti ihtiyacı duyarlar. Bu anlamda bizler de insanbul insan kaynakları olarak sizlere alanında uzman ve güvenilir profesyonel hemşire hizmeti sunuyoruz. Hastalar hastaneye yatış yaptıktan sonra bazı durumlarda taburcu edildikten sonra da bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakım içerisinde ilaç vermek, serum takmak, iğne yapmak, yaralara pansuman yapmak ya da hareket etmesini sağlamak gibi eylemler yer alır. Bu durumda aile bireyleri ve yakınların yapacağı şeyler kısıtlıdır. Bu nedenle mutlaka alanında uzman birisinden hemşire desteği almak şart olur.

Peki evde hemşire hizmeti sunan elemanlar size ne gibi faydalar sağlar? 

  • Hastanın daha iyi şartlarda bakımını sağlar 
  • Hastalar bu hizmet sayesinde daha iyi tedavi olurlar 
  • Gerekli olan tüm bakım yapılır, hastalar herhangi bir zorluk yaşamazlar 
  • Hastanın yakınları da rahatlıkla işlerine gidebilir, günlük aktivitelerini yerine getirebilir. 
Eğer sizler de evde hemşire hizmeti talep ediyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Bizler insanbul insan kaynakları olarak sizlere en uygun ve en profesyonel hemşire hizmeti sunan elemanları yönlendiriyoruz.

Hemşire Hizmeti Videoları

Hemşire Hizmeti için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Hemşire Hizmeti İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.