Ekskavatör operatörü

Ekskavatör operatörü

Türkiye inşaat anlamında gelişmekte olan bir ülke olduğu için ekskavatör operatörü alımı da artmaktadır. Bu anlamda birçok yer bu hizmet koluna ciddi anlamda ihtiyaç duyar. Ekskavatör operatörü, azma, yükleme ve taşıma işlerini yapan Ekskavatör adı verilen iş makinasını kullanabilme yetisine sahip olan kişilerdir. Bu kişiler bu makineleri yaptığı iş ve özelliğe uygun bir biçimde kullanabilmek için eğitim almış kişilerdir.

Eğer sizlerin de böyle bir çalışana ihtiyacınız varsa ekskavatörü emniyetli ve verimli bir şekilde kullanan, çalışma öncesi ve çalışma sonrasında iş makinasının kontrolünü, bakımını ve ayarlarını yapabilen kişilerle anlaşma sağlamalısınız. Ekskavatör operatörü hizmeti alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Bu çalışanlar mutlaka Milli Eğitim Bakanlığından onaylı "operatör belgesi" almak zorundadır. Bu belgeye sahip olmayan kişiler, yasal olarak bu aletleri kullanamazlar. Bu nedenle sizler de biriyle anlaşmadan önce bu hususa dikkat etmelisiniz. Sitemizde yer alan Ekskavatör operatörü hizmeti sunan tüm elemanlar, bu anlamda belge sahibi profesyonel ve alanında tecrübeli kişilerdir.

Ekskavatör operatörü için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Ekskavatör operatörü İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.