Forklift Operatörü

Forklift Operatörü

Forklift gibi işçi makineleri, günümüzde birçok sektörde sıklıkla kullanılmaktadır. Kaldırma makineleri dediğimiz forkliftlerin yanlış kullanımı bazı ciddi kazalara neden olabilir. Bu kazalar maalesef iş güvenliği ve sağlığını olumsuz anlamda etkiler. İşte tam olarak bu nedenle mutlaka alanında uzman bir forklift operatörü ile çalışmak gerekmektedir. Bizler de insanbul insan kaynakları olarak sizlere güvenilir ve uzman forklift operatörü elemanlarını yönlendiriyoruz.

Bir forklift operatöründen ne beklenir?
  • Forklifti sağlam ve güvenli bir biçimde kullanması 
  •  Alanında tecrübeli olması İş ahlakının olması 
  •  Forkliftlerin arızasından bakımına kadar birçok detayından anlaması 
  • Sorumluluk sahibi olması 
İnsanbul insan kaynakları, uzman ekibi ile beraber sizlere forklift operatörü hizmeti sunmaktadır. Bu operatör sayesinde forkliftin kaldırma işlemlerini sağlıklı ve güvenli bir biçimde yapacağından emin olabilirsiniz.

Forklift Operatörü için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Forklift Operatörü İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.