Kepçe Operatörü

Kepçe Operatörü

Kepçe operatörü, tesisler, şantiyeler ya da depolarda gübre ya da kum gibi gevşek olan malzemeleri bir yerden bir yere taşımak için kullanılan araçların yönetimini gerçekleştiren kişilerdir. Kepçeli araç operatörü arıyorum diyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsanbul insan kaynakları sizlere yönlendirdiği operatörler şu hizmetleri sunar: 
  • Aracı çalıştırmak 
  •  Aracın kontrol kolunu çekerek kepçeyi indirmek 
  •  Aracı ileri geri hareket ettirerek taşınması gereken malzemelere ulaşmak 
  •  Kepçeyle taşınacak malzemeleri almak 
  •  Daha sonra alınan malzemeleri boşaltım alanına yönlendirmek 
  •  Kepçe içindeki boşaltmak 
 Kepçe operatörlerinin aynı zamanda kepçeli araçlardan anlaması onların arızalarını fark etmesi ve müdahale etmesi de beklenir. Kepçe operatörü mutlaka güvenilir ve sorumluluk sahibi birisi olmalıdır. Çünkü bu tip iş makineleri, yanlış kullanılma durumunda iş kazalarına sebebiyet verebilir. Eğer sizler de kepçe operatörü elemanı arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kepçe Operatörü için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Kepçe Operatörü İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

İnsanbul.com