Ev Tadilat Ustası

Ev Tadilat Ustası

Hayatımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz evler ve ofisler zaman geçtikçe tadilat gibi işlere gereksinim duyarlar. Eskime ya da arızalanmadan ötürü bu tadilat hizmetleri sıklıkla alınmaktadır. Eğer sizler de bulunduğunuz ortamın daha sağlıklı ve iyi görünümlü olmasını istiyorsanız tadilat işlemlerini dikkate almalısınız. Bizler de insanbul insan kaynakları olarak tadilat işlemlerinin önemini biliyor ve bu nedenle sizlere ev tadilat ustası elemanı yönlendiriyoruz.

Peki neden ev tadilat ustasına ihtiyaç duyarız? 
Mekanların duvarları zamanla kirlenmekte ve kötü bir görüntü yaratmaktadır. Bu nedenlerle tadilat ve boya işlemlerinin düzenli olarak yaptırılması gerekir. Tadilat aynı zamanda altyapı konusunda da ihtiyaç duyulan işlemdir. Örneğin musluk için de tadilat gerekir. Ev tadilat ustası bu anlamda da sizlere yardımcı olmaktadır. İnsanbul insan kaynaklarının sizlere yönlendireceği tadilat ustası elemanı tadilat işlemini son derece hızlı bir biçimde gerçekleştirilir ve sonuçlar kusursuz olur. Sizler de evinizi ya da iş yerinize tadilat yaptırmak için sitemize başvurabilirsiniz. Sizlere yönlendirdiğimiz tüm ev tadilat ustaları sizlere garantili hizmet sunacaktır.

Ev Tadilat Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Ev Tadilat Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.