Fayans Ustası

Fayans Ustası

Fayans ustası, fayans döşeme işlemlerini yapan kişidir. Fayans ustası işinin ehli bir biçimde döşemeyi gerçekleştirir. Ustalar işlerini verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak yapmaktadır. Bizler de bu verimliliği dikkate alarak sizlere en iyi fayans ustası elemanlarını yönlendiriyoruz.Fayans ustası özellikle inşaat ya da yenileme çalışmalarında çok ihtiyaç duyulan bir meslek dalıdır. Ustalar genellikle genç yaştan yetişmekte ve işinin ehli olmaktadır. Restoran duvarı ya da tabanı, mutfak tezgah arası, banyo duvarı, otel duvarı, kafeterya duvarı, oto yıkama duvarı, laboratuvar duvarı gibi birçok alana fayans yapılabilmektedir. 

Peki fayans ustasının görevleri nelerdir? 

  • Harç hazırlamak 
  • Duvara ya da tabana harçlı fayansları döşemek 
  • Duvardaki yüzey hatalarını gidermek 
  • Derzleri doldurmak ve temizlemek 
  • Duvara ya da tabana yapıştırma fayans yerleştirmek
Eğer sizler de fayans ustası arıyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Fayans Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Fayans Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.