Mermer Ustası

Mermer Ustası

Mermer ustası, mermer konusundaki her türlü ihtiyacınıza çözüm üreten elemanlardır. Özellikle estetiklik ve kol gücü anlamında yetenek isteyen bu meslek işin erbapları tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Eğer sizler de alanında uzman mermer ustası elemanı ihtiyacı duyuyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.Mermer ustası mutlaka estetik bir vizyona da sahip olmalıdır. Aksi takdirde elinden çıkan işler çirkin olabilir. Bu da haliyle problemleri de beraberinde getirir. İnsanbul insan kaynakları sizlere alanında uzman ve kaliteli işler ortaya çıkaran mermer ustası elemanlarını yönlendirmektedir. Eğer profesyonel bir eleman arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Mermer ustası, atölyede ya da fabrikalarda mermer bloklarını işleyen kişidir. Bu kişiler şu hizmetleri sunabilir:

  • Mermer bloklarının kazılması
  • Mermer bloklarının kesilmesi
  • Plak halindeki mermerleri ikiye ayırma
  • Eskitme işlemleri
  • Mermerlerin kafa ve köprü kesimlerini yapma
  • Mermer ürünlerini fırınlamaya ve seleksiyona yollama

Mermer Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Mermer Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.