Parke Ustası

Parke Ustası

Parke, yer döşemeleri için kullanılan ahşap bir malzemedir. Bu malzemeleri döşemek için parke ustası hizmeti almak gerekmektedir. Parke ustası hizmetini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere alanında uzman parke ustası elemanlarını yolluyoruz. Mekanlarınızı daha güzel bir hale getirmek istiyorsanız, parke döşeme hizmeti alabilirsiniz. İyi bir parke ustası size bu anlamda kaliteli hizmet sunacaktır.

Parke ustası sizlere şu anlamda hizmet sunmaktadır: 
  • Parke döşeme 
  • Parke uygulama 
  • Parke temizliği 
  • Parke sökme 
  • Süpürgelik montajı 
 Eğer yukarıda bahsettiğimiz anlamda ihtiyaçlarınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlere yönlendireceğimiz parke ustası elemanları alanında uzman ve güvenilirdir. Uygun fiyatlarla hızlı bir biçimde parke işlerinizi halletmek istiyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere en iyi elemanları sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Parke Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Parke Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.