Mevsimlik Personeller

Mevsimlik Personeller

Ülkemizde dört mevsim de yaşandığı için sebze ve meyve ekim ve hasadı konusunda mevsimlik personel ihtiyacı doğmaktadır. Bu anlamda İnsanbul insan kaynakları da sizlere alanında uzman ve güvenilir mevsimlik personelleri yönlendirir. Mevsimlik personel kavram olarak çalışmanın yılın sadece belli bir döneminde sürdüğü meslek grubunu ifade eder. Örneğin sadece yazın hasat edilen karpuz tarlasında çalışan elemanlar mevsimlik işçidir. Ülkemizde tarım konusunda ciddi bir gelişme ve eleman ihtiyacı vardır. Bu nedenle de mevsimlik personel sürekli ihtiyaç duyulan bir meslek koludur.

Sizlere sunduğumuz tüm personeller: 
  • Alanında uzmandır, işini aksatmaz 
  • Güvenilirdir İşini hızlı ve verimli bir biçimde gerçekleştirir 
İnsanbul insan kaynaklarına iletişime geçerek sizler de mevsimlik personel konusundaki ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Mevsimlik Personeller için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Mevsimlik Personeller İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

Etiketler


MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.