Sera Elemanı

Sera Elemanı

Gıda ürünlerimizin büyüdüğü yerler olan seralar, iyi bir bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenle de bu bakımı sağlayacak kişilerin alanında uzman ve güvenilir olması gerekir. Sera elemanı bakım planına sadık kalarak seradaki önemli tüm işlemleri yerine getiren kişilerdir. Ülkemizde gerek kişisel girişimler gerekse de devlet desteğiyle olsun seracılık anlamında çok iyi projeler ortaya koyulmaktadır. Bu kapsamda seracılık gün geçtikçe gelişmekte ve eleman ihtiyacı da aynı oranda artmaktadır. Sera personeli seralarda sebze, meyve ve çiçek üretimi gibi işlerle ilgilenmektedir.


Bu personeller gerektiği zaman dikim ya da hasat gibi işleri de gerçekleştirir. Bununla beraber seradaki bitkilerin durumlarını kontrol eder ve üstlerine de rapor verir. Sera personeli aynı zamanda seranın güvenliğinden ve kullanılan ekipmanların doğru kullanılmasından da sorumludur. Bu nedenle mutlaka alanında uzman ve güvenilir kişilerle çalışmak gerekir. Eğer sizler de sera personeli ihtiyacı duyuyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlere en iyi elemanları yönlendirme konusunda garanti veriyoruz.

Sera Elemanı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Sera Elemanı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.