Tarla Sulama Elemanı

Tarla Sulama Elemanı

Tarlalar, hayatımızın en önemli alanını oluşturmaktadır. Gıda ürünlerini, ilaç hammaddelerini hatta tekstil ürünlerini bile tarlalardan elde ederiz. Bu nedenle tarlaların bakımı da ciddi anlamda önemlidir ve emek ister. Bizler de insanbul insan kaynakları olarak sizlere tarla sulama personeli yönlendirme konusunda ince eleyip sık dokuyoruz. Alanında uzman birçok çalışanımız sayesinde tarlalarınız sulama konusunda herhangi bir sorun yaşamıyor. Bu kapsamda ihtiyacınız olan her türlü eleman için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tarla sulama personeli şu hizmetleri sunar: 
  • Tarladaki bitkilerin su ihtiyaçlarını belirler, sulama planı yapar 
  • Manuel ya da otomatik sulama çalışmaları gerçekleştirir 
  • Suların tarlaya dengeli bir biçimde yayılmasını sağlar 
  • Acil durumlarda yetkiliye haber verir 
  • Sulama işlemlerini plana uygun bir biçimde gerçekleştirir 
  • Sulama araçlarının güvenliğini sağlar 
  • Projeyle alakalı her türlü olumlu ya da olumsuz durumu üstlerine bildirir 
Eğer sizlerin de tarla sulama personeli ihtiyacınız varsa direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere alanında uzman tüm personelleri yönlendiriyoruz.

Tarla Sulama Elemanı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Tarla Sulama Elemanı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.