Argon Kaynakçı

Argon Kaynakçı

Argon kaynakçı elemanları, argon gazı ve TIG cihazları ile kaynak işlemi yapan kişilerdir. Bu kaynak işlemi ile metal parçaları çeşitli şekillerde kesilir, tamir edilir ve birleştirilebilir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için de alanında uzman ustalara ihtiyaç duyulur.

Peki argon kaynakçı neler yapar? 
  • Kullanılacak makineleri seçer, ayarlar ve hazırlar  
  • Kesilecek ya da birleştirilecek metalleri işaretler  
  • Alev ya da plazma aracılığı ile parçaları keser 
  • Kaynak yapılan parçanın yüzeyini düzeltir 
  • Birleştirme işlemlerini gerçekleştirir 
Eğer sizlerin de argon kaynakçı eleman ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Argon kaynak yapacak kişilerin mutlaka uzman olması be sağlıklı olması gerekmektedir. Örneğin gözleri bozuk ya da elleri titreyen biri bu işi yapamaz. İşte bu nedenle bizler de en iyi elemanları sizlere yönlendirme garantisi veriyoruz.

Argon Kaynakçı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Argon Kaynakçı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.