Elektrik Ustası

Elektrik Ustası

Elektrik ustası, evde, iş yerlerinde ya da inşaat alanlarında elektrik tesisatının döşenmesi, tamir edilmesi ve bakımının yapılması gibi görevleri icra eden kişilerdir. Elektrik ustaları bir diğer adıyla elektrikçiler, çok sayıda alanda hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmetler hakkında önceden ustanızla görüşerek, bilgi almanız da mümkün olmaktadır. Bu şekilde yürütülecek iş daha rahat bir biçimde halledilecektir.

Peki elektrik ustası ne gibi hizmetler sunar? 
  • Yapıların içine elektrik tesisatı döşenmesi 
  • Yapıların dışına elektrik tesisatı döşenmesi 
  • Elektrikli aydınlatma sistemi hazırlama, tamiri ya da bakımı 
  • Elektrikli ısıtma sistemi hazırlama, tamiri ya da bakımı 
  • Elektrikli haberleşme sistemi hazırlama, tamiri ya da bakımı 
  • Genel olarak elektrik arızalarının giderilmesi 
  • Elektrikle alakalı montaj işlemleri 
  • Elektrikle alakalı bakım işlemleri 
Elektrik ustaları, özellikle inşaatın her aşamasında en önemli meslek kollarından birisi olarak kabul edilmektedir. Çünkü bir binanın elektrik alt yapısı inşaat sırasında döşenir. Olası bir hatada bu daha sonra büyük sorunlara yol açacaktır. Bu nedenle alanında uzman bir elektrik ustası ile çalışmak, binanın geleceği için faydalı olacaktır. Eğer sizler de usta ve güvenilir bir elektrik ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Elektrik Ustası Videoları

Elektrik Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Elektrik Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.