Mobilya ve Marangoz Ustası

Mobilya ve Marangoz Ustası

Marangozluk ağaç işleme zanaatıdır. Mobilya ve marangoz ustası, bu anlamda ağaçlara hayat katarlar. Ustalar; kesme, zımparalama, biçme ya da birleştirme gibi işlemlerle farklı ürünlerin ortaya çıkmasını sağlarlar. Mobilya ve marangoz ustaları bizler için sandalye, masa, yatak, dolap, koltuk ve daha bunun gibi birçok eşya hazırlar. Bu nedenle de aslında oldukça önemli bir meslek koludur. Eğer sizlerin de mobilya ve marangoz ustası ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Marangoz ve mobilya ustaları neler yapar? Gelin beraber bakalım, geçin. Sizlere sunduğumuz marangozluk hizmetleri şunları içermektedir: 
  • Malzemeleri müşterinin istediği şekle sokmak 
  • Verilen siparişleri hızlı ve kaliteli bir biçimde hazırlamak Sıfırdan üretim yapmak 
  • Mutfak dolapları, sandalyeler, dolaplar, parke döşemeleri, çeşitli mobilyalar, çatı kirişleri, pencere çerçeveleri, kapı kasaları gibi birçok farklı ürün ortaya çıkarmak 
  • Önceden hazırlanan ağaç işlerini gerektiği zaman tamir etmek 
  • Marangoz ve mobilya ustaları bizlere birçok ürün sağlar. 
Eğer sizlerin de uzman ve güvenilir bir elemana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya ve Marangoz Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Mobilya ve Marangoz Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.