Pimapen Ustası

Pimapen Ustası

PVC malzeme ile yapılmış tüm kapı ve pencereler pimapen olarak adlandırılmaktadır. Bu pencerelerin montajı, sökümü ve tamiri de pimapen ustası tarafından yapılmaktadır. Bu ürünler zamanla yıpranır ve tamire ya da değişime ihtiyaç duyar. İşte bu nedenle firmamız sizlere en iyi pimapen ustası elemanlarını yönlendirmektedir.

Peki pimapen ustası neler yapar?
  • Pimapen tamiri 
  • PVC tamiri 
  • Her markadan pencere ve kapı tamiri 
  • Pimapen montajı 
  • Pimapen sökümü 
  • Pimapen değiştirme
İnsanbul insan kaynakları tarafından size yönlendirilen pimapen ustaları, söz verdikleri gibi işleri hızlı ve kaliteli bir biçimde teslim ederler. Bu anlamda hizmet sunan tüm ustalar tamir, montaj ve söküm gibi işlemleri sizin için yaparlar. Eğer sizler de kaliteli bir pimapen hizmeti istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pimapen Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Pimapen Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.