Su Tesisatı Ustası

Su Tesisatı Ustası

Su tesisatı hayatımızın en önemli noktalarından birisidir. Bu sistem, temiz suların kaynaktan çıkarıldıktan sonra su boruları aracılığı ile evlerimize ulaşmasını sağlar. Bu sistem su tesisatı ustası, tarafından döşenmektedir. Su tesisatı pis su ve temiz su tesisatı olarak ikiye ayrılmaktadır. Pis su tesisatının amacı kullanılan suların borular aracılığı ile arıtma tesislerine gönderilmesidir. Tesisat günümüzde ciddi anlamda en önemli konulardan birisidir. Çünkü sağlıklı ve sağlam olmayan tesisat sağlımıza büyük tehditler oluşturabilmektedir.Bizler de firma olarak su tesisatı konusunda alanında uzman eleman ve ustaları sizlere yönlendiriyoruz. Arıza, döşeme ya da sökme gibi tüm durumlarda su tesisatı ustası sizlere yardımcı oluyor. İnsanbul insan kaynakları olarak bu konuda sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Bize 7 gün 24 saat telefon numaralarımızdan ulaşarak, tüm su tesisatı ustası ihtiyaçlarınıza çözüm isteyebilirsiniz. Unutmayın hijyen hayatımız için çok önemlidir. Bu nedenle de su konusuna dikkat etmek, alanında uzman kişilerle çalışmak gerekir.

Su Tesisatı Ustası için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Su Tesisatı Ustası İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.