Apartman Temizliği

Apartman Temizliği

Apartman temizliği oldukça önemli bir şeydir. Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerin olduğu apartmanlarda hijyen çok önemlidir. Bu nedenle de mutlaka alanında uzman bir ekipten apartman temizliği konusunda destek almak gerekir. Bizler de insanbul insan kaynakları olarak sizlere apartman temizliği konusunda katkı sunuyoruz. Apartman temizliği elemanı sunarak sizler için apartmanları tertemiz bir hale getiriyoruz.Eğer sizlerin de bu anlamda bir ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi apartman temizliği elemanı hizmetini sunuyoruz.

Peki apartman temizliği konusunda nasıl bir destek veriyoruz? 
  • Apartman temizliği elemanı sunarak, apartmanın iyi biçimde hijyenik hale gelmesini sağlıyoruz. 
  • Apartman temizliği içerisinde ayrıca merdiven temizliği hizmetimiz de bulunuyor. 
  • Bu sayede her gün birçok insanı ağırlayan apartmanlarımızın ve merdivenlerimizin daha iyi ve temiz bir hale gelmesini sağlıyoruz. 
  • Temizlik elemanı sağlama hizmetimiz apartmanın büyüklüğüne göre değişim gösteriyor. 
  • Örneğin bazı apartmanlar tek elemanla temizlenebilirken bazıları ancak 2 kişiyle temizlenebiliyor.

Apartman Temizliği için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Apartman Temizliği İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.