Ev Yardımcısı

Ev Yardımcısı

İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere alanında uzman ve kaliteli ev yardımcısı elamanları sunuyoruz. Bu elemanlar sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Bu kişiler özellikle işte çalışanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Örneğin eve gelince sıcak bir yemek bulmanı ev yardımcısı hizmeti alarak mümkün olur. Ev işlerine yardımcı olan ev yardımcısı kadın ve erkek olabilir. Sizin tercihinize bağlı olarak dilediğiniz gibi bir ev yardımcısını hizmetinize sunuyoruz. Sizler için ayarlayacağımız ev yardımcıları tamamen alanında profesyonel ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Ev yardımcısı, profesyonel olarak ev işlerine yardım eden elemanlardır. Bu kişiler genellikle ev işlerini yapmakta zorlanan ve çalışanların tercihi olmaktadır.

Ev Yardımcısı Videoları

Ev Yardımcısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Ev Yardımcısı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

İnsanbul.com