Günlük Temizlikçi

Günlük Temizlikçi

Günlük temizlikçi arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz, İŞKUR güvencesi ile sizlere gündelik temizlikçi yönlendiriyoruz.Gerek iş hayatının yoğunluğundan gerekse çocuklarla uğraşmaktan evimizi temizlemeye bir türlü vakit bulamıyoruz. Bu nedenle evlerde temizlik aksıyor ve sağlıklı bir ortamda oturma şansını kaçırıyoruz. İşte bu gibi durumlarda Günlük temizlikçiler imdadımıza yetişiyor. Günlük temizlikçi hizmetiyle evinizin her daim pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz. Günlük temizlikçi sayesinde hem zamanınızı işinize ve çocuklarınızla değerlendirebilirsiniz hem de günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

4 Saat Temizlik130 TL
5 Saat Temizlik145 TL
6 Saat Temizlik160 TL
7 Saat Temizlik180 TL
8 Saat Temizlik200 TL
9 Saat Temizlik210 TL

Temizliğe Dahil Olanlar

  • Cam Temizliği; İç ve dış olmak üzere uygulanır
  • Ütü; Süre dahilinde istediğiniz kadar 
  • Salon temizliği; Çöpler toplanır, Mobilya ve eşyalarınızın tozları alınır genel düzenleme yapılır, Halı ve koltuklar silinir, Yerler silinip süpürülür.
  • Mutfak temizliği; Bulaşıklar yıkanır, Tezgah ve lavobo temizlenir, Fırın temizlenir, Buzdolabı temizlenir, Mutfak dolapları iç ve dış olmak üzere temizlenir.
  • Banyo temizliği; Aynalar silinir, Banyo tezgahı temizlenir, Tuvalet temizlenir, Küvetiçi duşakabin ve fayanslar temizlenir.
  • Yatak odası temizliği; Genel düzenleme yapılır, Mobilya ve eşyalarınızın tozları alınır, Yatağınız toplanır ve çarşaflar değiştirilir.

Günlük Temizlikçi Videoları

Günlük Temizlikçi için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Günlük Temizlikçi İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

İnsanbul.com