İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

Evler ya da iş yerlerin inşaattan yeni çıktıkları zaman genellikle çok kirli olmaktadır. Bu nedenle de mutlaka iyi bir temizlik şarttır. İşte bu noktada inşaat temizliği ihtiyacı doğar. Bizler insanbul insan kaynakları olarak sizlere evinizin ya da iş yerinizin inşaat sonrası temizliği için gerekli elemanları sunuyoruz. Fayans, cam, parke gibi tüm yüzeylerde kaliteli bir biçimde temizlik yapılmasını istiyorsanız mutlaka alanında uzman bu elemanlarımız ile iletişime geçmelisiniz.

Genel inşaat temizliği nasıl yapılır? 
  • Öncelikle mekan birikmiş olan moloz, inşaat atığı, kablo, kutu ve bant gibi şeylerden temizlenmelidir. 
  • Daha sonra inşaattan sonra ortaya çıkan tozların temizlenmesi gerekir. 
  • Detaylı bir toz temizliği şarttır. 
  • Bu işlemden sonra boya lekeleri çıkarılır. 
  • Bu zorlu kısımlar tamamlandıktan sonra da genel bir temizlik yapılır. 
İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere inşaat temizliği elemanı temin ediyoruz. İnşaat sonrası temizliği tek başınıza yapmanız oldukça zordur. Bu nedenle de mutlaka sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanmalısınız.

İnşaat Temizliği için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

İnşaat Temizliği İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.