Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okul temizliği çocuklarımızın her gün gittiği yer olan mekanlar olduğu için çok önemlidir. Çocuklarımızın rahatsız olmasını istemiyorsak mutlaka onlara hijyenik bir alan sunmak zorundayız. İşte bu noktada alanında uzman okul temizliği elemanı bu soruna çözüm olacaktır. Okul temizliği temelde bir ekip işidir. Sizler de ihtiyacınız ve okulun büyüklüğü oranında okul temizliği yapan elamanları hizmetinden yararlanabilirsiniz. Okul temizliği aslında kolay gibi görünse de aslında zordur ve büyük önem taşır. Bu nedenle de mutlaka profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi şarttır.

Okul temizliği elemanları: 
  • Sınıfları detaylı bir biçimde temizler 
  • Öğrencilerin kullandığı WC’leri mikroptan arındırır 
  • Öğretmenlerin, müdürlerin ve yardımcılarının odalarını temizler 
  • Hijyenik bir ortam sağlar 
  • Okul bahçesini temizler 
  • Kantinde detaylı bir temizlik yapar 
  • Koridorları temizler 
Eğer sizler de okul temizliği istiyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere alanında uzman ve profesyonel okul temizliği elemanı sunuyoruz.

Okul Temizliği için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Okul Temizliği İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.