Virüs Dezenfeksiyon

Virüs Dezenfeksiyon

Sağlığımızı korumanın en önemli hususlarından birisi temiz olmaktır. Bazı durumlarda ise kişisel olarak temizlik çabalarımız yeterli gelmeyebilir. İşte bu gibi zamanlarda dezenfeksiyon hizmeti almak gerekir. Özellikle son zamanlarda koronavirüs gibi bir salgın sırasında dezenfeksiyon hizmetinin önemi daha da ortaya çıktı.Firma olarak bizler de size dezenfeksiyon hizmeti sunacak elemanları yönlendiriyoruz.Dezenfeksiyon hizmetlerimizi; okullar, evler, arabalar, apartmanlar, iş yerleri, otobüsler, toplu taşıma araçları, arabalar, ibadethaneler, sağlık tesisleri, restoranlar ve ofisler için sunuyoruz. Özellikle toplu yaşam alanlarında dezenfeksiyon büyük önem taşıyor. 

Firmamızın sizler için yönlendirdiği tüm dezenfeksiyon hizmet çalışanlarının kullandığı maddeler Sağlık Bakanlığı onaylı olmakta ve zararsızdır. Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşamak hepimizin arzusu ve hakkıdır. Bu nedenle dezenfeksiyon hizmeti alarak daha mutlu yarınlara beraber ulaşabiliriz. Eğer sizlerin de dezenfekte hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlere hızlı bir biçimde dönüş yapacağız. Daha sağlıklı bir dünya için beraber mücadele edelim.

Virüs Dezenfeksiyon için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Virüs Dezenfeksiyon İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.