Villa Bekçisi

Villa Bekçisi

Villa bekçisi, villaların korunmasından sorumlu olan kişilerdir. Büyük villaların genelde korumaya ihtiyacı olur. Bu anlamda da villa bekçisi hizmeti alınabilir. Bekçilerin mutlaka ama mutlaka güvenilir kişilerden seçilmesi şarttır. Biz de insanbul insan kaynakları olarak bu anlamda sizlere alanında uzman, sorumluluk sahibi, güvenilir ve referansı güçlü villa bekçisi elemanları sunuyoruz.

Peki villa bekçisi ne gibi hizmetler sunmaktadır? 
  • Bulunduğu alanın güvenliğini sağlamak 
  • Gerektiği zaman tehlikeli olabilecek durumlara müdahale etmek 
  • Tehlikeyi önceden sezmek, buna göre davranmak 
  • Fiziksel anlamda güçlü ve dayanıklı olmak 
  • Mal ve can güvenliğini korumak 
Eğer sizler de alanında uzman ve işinin ehli villa bekçisi elemanlarına ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Villa Bekçisi için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Villa Bekçisi İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.