Villa Temizlikçisi

Villa Temizlikçisi

Villa temizlikçisi, villaların temizliğinden sorumlu olan kişilerdir. Büyük villaların temizlik işlemleri genellikle zor olur. Bu nedenle villa temizlikçileri ekip halinde çalışmaktadır. Eğer sizler de villa temizliği için elemana ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere hijyenik, işinin ehli ve çalıştıkları ortamı pırıl pırıl yapan villa temizlikçileri yönlendiriyoruz. İnsanbul insan kaynakları olarak bu anlamda sizlere güvenilir ve referansı güçlü villa temizlikçi elemanları sunuyoruz.

Peki villa temizlikçisi ne gibi hizmetler sunmaktadır? 
  • Bulunduğu alanın hijyenini sağlamak 
  • Villanın her bir noktasını iyice temizlemek 
  • Fiziksel anlamda güçlü ve dayanıklı olmak 
  • Kişisel temizliğine dikkat etmek 
  • Güler yüzlü olmak 
  • Temizlik konusunda titiz ve hassas olmak 
Eğer sizler de alanında uzman ve işinin ehli villa temizlikçi elemanlarına ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Villa Temizlikçisi için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Villa Temizlikçisi İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.