Bidon Yıkama Elemanı

Bidon Yıkama Elemanı

Çeşitli sektörlerde fabrikalarda sıklıkla kullanılan bidonlar, zaman zaman yıkanmaya ihtiyaç duyar. İşte böyle durumlarda manuel ya da makineler aracılığıyla yıkama işlemleri gerçekleştirilir. İnsanbul insan kaynakları olarak bizler de sizlere bu anlamda hizmet sunacak bidon yıkama elemanı temin ediyoruz. Elemanlar bidon yıkama makinesi konusunda her türlü detaya hakim oluyorlar.

Peki bidon yıkama elemanı arıyorum dediniz ve buldunuz bu kişiler neler yapar?
  • Bidonları sağlıklı ve hijyenik bir hale getirir 
  •  Boşalan bidonları temizleyerek yeniden kullanıma uygun hale getirir 
  •  Kolay, hızlı ve pratik bir çalışma ortaya koyarlar 
Eğer sizler de bidon yıkama elemanı ihtiyacı duyuyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere alanında tecrübeli, hızlı ve pratik elemanları yönlendiriyoruz.

Bidon Yıkama Elemanı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Bidon Yıkama Elemanı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.