Halı Yıkama Elemanı

 Halı Yıkama Elemanı

Günlük yaşantımızın vazgeçilmezlerinden birisi olan odalarımızdaki halılar, sağlığımız için önemli sorunlar teşkil edebiliyor. Halılar yapılarından ötürü oldukça kolay toz tutup, mikropların birikmesine neden olabiliyorlar. Bu sebeple halı temizliği evimizin hijyeni ve sağlığımız için hayati bir önem taşıyor. Bu nedenle bizler de alanında uzman halı yıkama elemanı ihtiyacınıza cevap verip sizlere tecrübeli halı yıkamacıları yönlendiriyoruz.

Halı yıkama elemanları halıları elle değil bu iş için özel üretilmiş makinelerle yıkamaktadır. Bu makinelere özel olarak üretilmiş halı yıkama deterjanları da eklenerek yüzde 100 hijyen yakalanmaktadır. Bu anlamda da ortaya iyi bir temizlik çıkar. İşte bu temizlik alanında uzman elemanlar tarafından gerçekleştirmelidir. Biz de insanbul insan kaynakları olarak sizlere en iyi halı yıkama hizmetini verebilmek için alanında uzman ve güvenilir elemanları yönlendirmekteyiz.

Halı Yıkama Elemanı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Halı Yıkama Elemanı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.