Kamyon Yıkama Elemanı

Kamyon Yıkama Elemanı

Kamyonlar özellikle inşaat gibi sektörlerde sıklıkla kullanıldığı için çabuk kirlenirler. Bu koca araçları yıkamak da tabi ki normal oto yıkama gibi kolay olmamaktadır. Bu anlamda da mutlaka bu işte kalifiye olan elemanlar istihdam edilmelidir. Bizler de insanbul insan kaynakları olarak sizlere kamyon yıkama elemanı yönlendiriyoruz. Bu araçlar duruma göre makinelerle duruma göre de elle yıkanabilmektedir. Aracın durumunu görüp buna karar verecek kişi kamyon yıkama elemanıdır.

Kamyon yıkama ile aynı zamanda çevreye de iyi bir katkı sağlanır. Çünkü kirli kamyonlar şehir içinde yollara atık, toz ve toprak bırakabilmektedir. Bu nedenle iyi bir kamyon yıkama elemanına ihtiyaç duyulur. Eğer sizlerin de bu alanda eleman istihdamına ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Kamyon Yıkama Elemanı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Kamyon Yıkama Elemanı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.