Kot Yıkama Elamanı

 Kot Yıkama Elamanı

Kot (denim) yıkama elemanı, fabrikalarda denimlerin yıkanma işlemlerinden sorumludur. Bu kişiler fabrikada yer alan makinaları kullanmayı bilmek zorundadır. Kot yıkama işlemi ile denimler üzerinde birçok değişiklik yapılabilmektedir.

Bu nedenle de aslında bu iş hem tasarım hem de markanın satışları için çok önemlidir. Bizler de bunun bilincinde olarak sizlere kot yıkama elamanı temin ediyoruz. Kot yıkama elemanları alanında uzman ve sorumluluk sahibi olmalıdır. Bu sayede ürünler fabrikalardan daha kaliteli bir biçimde çıkar ve markalar da satışlarını arttırabilir.Kot yıkama birkaç şekilde yapılabilmektedir. Bu biçimlerde kullanılan kimyasallar ve endüstriyel makineler değişiklikler gösterir. Sizler de kot yıkama elemanı arıyorsanız, ihtiyacınıza uygun kişileri sizlere yönlendirebiliriz.

Kot Yıkama Elamanı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Kot Yıkama Elamanı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.