Oto Yıkama Elemanı

Oto Yıkama Elemanı

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan otomobiller, sadece bizi A noktasından B noktasına götürmez aynı zamanda statü belirleyen bir unsur olarak da karşımıza çıkar. Arabası temiz ve bakımlı olan bir kişi, günlük hayatında daha fazla saygı görür. Zira temiz ve bakımlı bir araba, karşı tarafta iyi bir intiba uyandırır.

Oto yıkama ve bakım hizmetleri büyük bir titizlikle yapılması gereken işlemlerdir. Otomobil bakımı ve yıkaması araca herhangi bir zarar verilmeyecek şekilde yapılmalıdır. İşlem sonucunda aracınızın fabrikadan yeni çıkmış gibi görünmesi idealdir. Bu nedenle oto yıkama ve bakım işlemleri profesyonel eller tarafından yapılmalıdır. Oto yıkama ve bakım işlerini yapacak olan kişilerin titizlik içerisinde seçilmesi gerekir. Aracınızın bakımını ve yıkama işlemlerini en iyi şekilde yaptırmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla oto yıkama ve bakım konusunda uzmanlaşmış kurumlara ulaşabilirsiniz. Aracınızı bu kurumlara emanet ederek en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Aldığınız hizmet sonucunda arabanız ilk günkü haline dönecektir.

Oto Yıkama Elemanı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Oto Yıkama Elemanı İçin İletişime Geçin
Message has been sent to us.
Error sending your message.

MERKEZ OFİS

Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
Bakırköy/İstanbul

0212 951 11 34

MOSCOW OFİS

Ulitsa Myasnitskaya 24/7
Moscow Center / Russia

+7 903 241 16 01
Logo

İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.