İkiz Bebek Bakıcısı

İkiz Bebek Bakıcısı

İkiz Bebek Bakıcısı; Gündüz veya yatılı olarak çalışacak. Güvenilir, Referanslı, Eğitimli ve yabancı dil bilen ikiz bebek bakıcısı arıyorsanız, insanbul.com olarak sizlere en uygun çocuk bakıcılarının cv videolarını aynı gün sunuyoruz, Gönderdiğimiz cv videoları içerisinden beğendiğiniz bakıcı adayları ile ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz. Bakıcılarımız çocukların bakımını üstlenen ve boş vakitlerinde ailelere yardımcı olmaktan çekinmeyen kişilerden oluşmaktadır.24 Senenin vermiş olduğu bilgi birikimi ile ailenize en uygun ikiz bebek bakıcısı adaylarını İşkur güvencesi ile aynı gün sizlere sunuyoruz.

İkiz bebek bakımı, tek bebeğin bakımından daha zordur. Bu nedenle alanında uzman ve güvenilir bir ikiz bebek bakıcısı ile anlaşma sağlamak gerekir. İkiz bebekler daha fazla sorumluluk gerektiren bir bakıma ihtiyaç duyarlar. İkiz bebek bakımı bir bebek bakımından daha zor bir iştir. İkiz bebek bakıcısı arayan herkes bu alanda uzman ve güvenilir birileriyle çalışmalıdır. İkiz çocuk bakımı yapacak aday mutlaka sağlıklı, aklı başında ve sorumluluk sahibi birisi olmalıdır. Çünkü ikiz çocuk bakmak her zaman için çok daha zordur.

 İkiz Bebek Bakıcısı Sorumlulukları;

 •  Bebekleri giydirmek ve hijyenini sağlamak
 •  Bebeklerin beslenme alışkanlığını düzenlemek ve sağlıklı beslenmelerini sağlamak
 •  Bebeklerin tuvalet alışkanlıkları konusunda yardımcı olmak
 •  İkiz bebek oldukları için birbirleri ile arasındaki bağı sağlamak

 Önemli Bilgilendirme !

 • Türkiye Cumhuriyetinde iş ve işçi bulma faaliyetleri yasalar ile düzenlenmiştir Bu faaliyetler yetkili özel isdihdam bürolarına verilmiştir.
 • Ailenizin can ve mal güvenliği açısından ikiz bebek bakıcısı temin edeceğiniz firmaların İŞKUR Özel isdihdam bürosu yetkisine sahip olup olmadığını sorgulayınız.
 • Yetki belgesi bulunmayan kurum yada şahıslardan bebek bakıcısı temin etmek suç teşkil etmektedir.

  İkiz Bebek Bakıcısı Videoları

  İkiz Bebek Bakıcısı için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0212 951 11 34 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri

  İkiz Bebek Bakıcısı İçin İletişime Geçin
  Message has been sent to us.
  Error sending your message.

  MERKEZ OFİS

  Kartaltepe mahallesi Limonçiçeği Sokak No 7A 
  Bakırköy/İstanbul

  0212 951 11 34

  MOSCOW OFİS

  Ulitsa Myasnitskaya 24/7
  Moscow Center / Russia

  +7 903 241 16 01
  Logo

  İnsanbul insan kaynakları ve danışmanlık ltd şti,özel istihdam bürosu olarak 14.10.2019 - 13.10.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere TÜRKİYE İŞ KURUMU İŞKUR tarafından 1111 belge numaralı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye iş kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.