insanbul

Çocuk Bakıcısı

Çocuk bakıcısı, en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. İhtiyaçlarınıza yönelik Çocuk Bakıcı hizmetleri.
Çocuk Bakıcısı Adayları 380 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Begüm G.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Türkmenistan
23 Yaşında
Muyassar M.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Özbekistan
53 Yaşında
Maya R.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Özbekistan
52 Yaşında
Anara D.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Kırgızistan
38 Yaşında
Zilola M.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Özbekistan
48 Yaşında
Jahan M.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Türkmenistan
39 Yaşında
Peace M.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Uganda
21 Yaşında
Firuza H.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Türkmenistan
39 Yaşında
Stephania N.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Uganda
25 Yaşında
Gozel A.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Türkmenistan
40 Yaşında
Guldesse S.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Türkmenistan
47 Yaşında
Mokhira Y.
Referanslı Çocuk Bakıcısı
Özbekistan
36 Yaşında

Çocuk Bakıcısı Hizmeti

Çocuk bakıcısı hizmetimiz hayatınızdaki en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın günlük ihtyiaçlarını ve güvenliklerini sağlayabilecek, alanında uzman, eğitimli, referansları kuvvetli, güvenilir ve sigara kullanmayan bakıcılarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. İnsanbul insan kaynakları olarak 26 yıllık tecrübemizle sizlere en kaliteli çocuk bakıcısı hizmetini sunuyor, bu bakıcıları size yönlendirirken araştırmamızı da detaylı bir biçimde yapıyoruz.

Yatılı Çocuk Bakıcısı

Ebeveynler, ev içinde bir düzen oluşturmak ve bunu çocuk için sürdürmek istediği durumlarda yatılı çocuk bakıcısı tercih eder. Bakıcı, evde kaldığı ve kendine ait bir alanı olduğu için çocukla daha yakın ve farklı bir iletişim içinde olur. Onun her an doğabilecek ihtiyaçlarına karşı hazırdır. Aynı zamanda aileyle sürekli iletişimde kalarak herhangi bir durumu bildirir. Yatılı çocuk bakıcısının çalışma koşulları yine mülakat esnasında konuşulur ve kimi zaman ev işleri de yapması beklenebilir. Özellikle çocuğun yemeklerinin hazırlanması, bakımının yapılması ve okul çağında bir çocuksa onun derslerine yardım edilmesi gibi destekler beklenebilir. Bakıcının çocukla kurduğu etkileşimin faydalı olması, ona verdiği desteğin iyi olması güzel bir süreç geçirilmesinde etkendir.

Yarım Gün Çocuk Bakıcısı

Yarım gün çocuk bakıcısı, günün belirlenen zaman aralığında çalışır. Bu zaman dilimi sabah, öğle ya da akşam olabilir. Bakıcı 4-5 saat çalışarak çocukla ilgilenir ve onun ihtiyaçlarını karşılar. Genellikle çalışan ebeveynler, çalıştıkları zaman aralığında çocukla ilgilenemeyecekleri için yarım gün çocuk bakıcısı tercihinde bulunabilir. Belirlenen zaman aralığı çocuğun okula hazırlanmasına destek olunacağı veya okuldan alınacağı bir aralık olabilir. Kimi aileler çocuk okuldan eve geldiğinde onu karşılayacak, yemeğini yedirecek ve ödevlerinde yardımcı olacak bakıcılara gereksinim duyar. Akşam işten dönene kadar bakıcı o süre içinde çocukla ilgilenir. Ebeveynlerin eve geldikten sonra bakıcının mesaisi bitmiş olur.

Aylık Çocuk Bakıcısı

Yurt dışı veya yurt içi seyahatlerde, tatil dönemlerinde ya da acil durumlarda ebeveynler desteğe ihtiyaç duyabilir. Bu durumlarda aylık çocuk bakıcısı tercih edilir. Bu zaman dönemi 1 ay ya da daha fazla olabilir. O ay süresince çocuk bakıcısı yatılı olarak ya da düzenli bir şekilde eve gelerek çalışır. Çocuğun tatil zamanına denk geldiyse özellikle yaz aylarıysa onun eğlenebileceği ve sevebileceği etkinlikler düzenler. Çalışan anne baba yurt dışı ya da yurt içi seyahatler yapabilir. Bu seyahatler 1 ay ya da daha uzun sürdüğünde aylık çocuk bakıcısı onlar için iyi bir tercih olur. Bazı acil durumlarda çocuk bakıcısının yardımına ihtiyaç olabilir. Olumsuz bir durum olduğunda ve ebeveynlerin evde olamayacağı bir senaryoda aylık çocuk bakıcısı ile geçici bir süre o zaman dilimi sürdürülür.

İngilizce Bilen Çocuk Bakıcısı

İngilizce bilen çocuk bakıcısı son yıllarda aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Günümüzde dünyanın küreselleşmesiyle beraber yabancı dil bilmek direkt olarak ihtiyaç haline gelmektedir. Bunun bilincinde olan aileler de çocuklarına yabancı dil öğretmek ister. İşte bu anlamda İngilizce bilen çocuk bakıcısı bu duruma ciddi anlamda katkı sunacaktır. İngilizceye hakim olan çocuk bakıcıları, çocuklara doğal yollardan, kulak aşinalığı ile dil öğretebilme imkanını sunarlar. Bu anlamda da çocuklar kişisel anlamda gelişmeye başlar. Maalesef eğitim kurumlarında öğretilen yabancı diller yeterli olmamaktadır. Bu nedenle pratik yabancı dil öğreniminde büyük önem kaplar.

Rusça Bilen Çocuk Bakıcısı

Rusça bilen çocuk bakıcısı, özellikle rus annelerin en çok tercih ettiği bakıcılardandır. Çocuğunuzla Rusça iletişim kuracak, ana dillerinde iletişim kurma imkanı sunacak kişiler çocuğunuzun daha iyi eğitim almasına da olanak sağlayacaktır. Bakıcı hem Rusça hem Türkçe biliyorsa gereksinimlerinizi çok daha iyi anlayacaktır. İŞKUR’un desteği ve bizim 26 yılın vermiş olduğu tecrübemizi birleştirerek sizin hizmetinizdeyiz. Çocuklarınızın erken yaşta ikinci bir dil öğrenmesini gerekli görüyor iseniz doğru adrestesiniz ve bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Rusça bilen çocuk bakıcılarımızın videolu özgeçmişlerini inceleyerek uygun görmüş olduğunuz aday ile büro ortamımızda ya da evinizde kendisi ile bire bir görüşme imkânını buluyorsunuz.

Yabancı Çocuk Bakıcısı

Çocuk bakıcısı ararken bazı aileler yabancı çocuk bakıcısı ilanlarına bakabilir. Türkmenistanlı, Özbekistanlı, Afrikalı, Ukraynalı, Filipinli yada Moldovyalı gibi birçok yabancı çocuk bakıcısı, aldıkları eğitimlerle ve sertifikalarıyla hizmet verebilir. Yabancı bakıcı tercih edilmesinde birçok etken var. Bu etkenler arasında bakıcıların uyruklarına dair duyulan sempati ve onların çocuk bakımında daha bilinçli olduklarına dair düşünce yer alabilir. Bir dil öğrenmek ve bunun erken yaşlarda ana dilinden biriyle etkileşim kurularak temelinin atılması'da diğer etkenler arasındadır. Kimi aileler yurt dışı seyahatleri için özellikle İngilizce ya da diğer yabancı dilleri bilen bakıcıları tercih edebilir. Yabancı dil bilen bakıcılarla seyahat etmek daha uygun olduğu için aileler yabancı uyruklu bakıcıları tercih etmektedir.

Çocuk Bakıcısı Fiyatları;

 • Gündüzlü çalışan çocuk bakıcıları 7000 ile 1000 tl Civarı maaş talep etmekte.
 • Yatılı çalışan çocuk bakıcıları 10,000 ile 15,000 tl arası maaş talep etmekte.
 • Çocuk bakıcısı fiyatları çalışan adayların kalitesine ve referanslarına göre değişmektedir.
 • Ayrıca çocuk bakıcıları izin günlerinde + 50 ile 100 tl arası extra yol ücreti talep etmekte.
 • Çocuk bakıcısı fiyatları çalışan adayların kalitesine ve referanslarına göre değişmektedir.

Çocuk Bakıcısı Görev Listesi;

 • Çocuklarla oynamak.
 • Ev güvenliğini sağlamak.
 • Çocukları uykuya hazırlamak.
 • Çocuk için huzurlu bir ortam yaratmak.
 • Çocuk için sosyal ortamlar yaratabilmek.
 • Yemek hazırlamak ve çocukların yemesine yardımcı olmak.
 • Aileye mutabık kalarak kurallar belirleyerek disiplini sürdürmek.
 • Çocuklara ev ödevlerinde, temizliklerinde yardımcı olmak.
 • Çocuklara farklı yerlerde eşlik etmek (okul, kurs, spor salonu vb.)
 • Gerekirse tıbbi tedavi reçetelerine uyulmasını sağlamak.
 • Basit bir yemek veya atıştırmalık hazırlamak ve bulaşıkları yıkamak.
 • Çocukların güvenliğini sağlamak için acil durumları belirlemek ve bunlarla yüzleşmeye hazır olmak.

Çocuk Bakıcısı Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Güvenilirliğe,
 • Çocuklarla iletişimine,
 • Disiplinli oluşuna,
 • Referanslarına,
 • Bilgili ve eğitimli olmasına,
 • Acil durumlarda neler yapabildiğine,
 • Adli sicil kaydına,
 • Pediatrik ilk yardım kurallarını bilmesine,
 • Enerjik olmasına

Çocuk Bakıcısı Arayanlar İçin Tavsiyeler

Çocuk bakıcısı seçerken bazı önemli noktalar vardır. Bunlara dikkat edildiğinde memnun kalacağınız bir seçim yapmış olursunuz. Özellikle mülakatta doğru soruları sormak ve ne istediğinizi önceden belirlemiş olarak mülakata girmek her iki tarafın da daha iyi bir süreç geçirmesinde önemli bir etkendir. Çocuk bakıcısı arayan aileler için tavsiyelerimiz.
 • Yasalara bağlı bir şekilde çalışan firmalardan bakıcı aramanız daha doğru olacaktır. Diğer ilan siteleri aracılığıyla bulunan bakıcılar bir yere bağlı olmadıkları için hırsızlık gibi durumlar yaşatabilir.
 • Çocuğunuzun neye ihtiyacı olduğunu ve bakıcınızın bunu ne kadar karşılayabileceğini önceden yazılı olarak belirleyin.
 • Özellikle ev içine kameralar yerleştirebilirsiniz. Kamera olması her iki taraf için de güven oluşturur.
 • Çocuk bakma konusunda sertifikası ya da eğitimi olanlara öncelik verebilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı Seçerken Hangi Sorular Sorulmalıdır?

Çocuğunuza uygun bir bakıcı seçmek için bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Bakıcıya dair detaylı bilgileri almadan önce görmeniz gereken belgeler arasında; daha önce çalıştığı ailelerden aldığı referanslar, adli sicil kaydı ve nerede ikamet ettiği önemli noktalardır. Referansları olan bir çocuk bakıcısı hem güven açısından hem de tecrübe açısından çocuğunuz için iyi bir seçim olabilir. Bunların yanı sıra adli sicil kaydı olup olmadığının sorgulanması ve buna dair belgenin istenmesi yine bu güven ilişkisinde önemli etkenler arasındadır. Bakıcınızın nerede oturduğu ve evinize uzak olup olmadığı; herhangi acil bir durumda kolaylıkla ulaşabilmesi, trafik gibi yorucu faktörlerden uzak olması ve böylece çocuğunuza daha etkili bakım sağlaması için önemli bir faktördür.

Çocuk Bakıcısıyla Çalışma Saatleri Nasıl Konuşulur?

Çocuk bakıcısı seçimi yaparken özellikle anne ve babanın çalıştığı durumlarda çalışma saatleri önemli bir noktada yer alır. Bakıcı ile uyuşan çalışma saatleri her iki taraf için de iyi olacaktır. Bu noktada bakıcıdan mülakata henüz gelmeden önce bu saatleri ve günleri belirtmesi süreci daha da kolaylaştırır. Okula giden ya da özel gereksinimi olan bir çocuk için bakıcı seçerken okuldan alınıp alınmayacağını, eve geldiğinde yemek ya da uyku gibi ihtiyaçların doğup doğmayacağı da mülakat esnasında konuşulur. Böylece bakıcı bu saatlere göre kendini ayarlar ve çalışma düzenini oluşturur. Saatlere sadık kalınmasının önemli olduğunun vurgulanması, ihtiyaç durumunda önceden bildirilmesinin istenmesi de mülakat esnasında konuşulabilir.

Nerelerde Çocuk Bakıcısı Hizmeti Veriyoruz?

İnsanbul.com olarak 25 yıllık tecrübemizle tüm Türkiye’de ve dünyada gündüzlü ve yatılı çocuk bakıcısı hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz.

Hizmet Politikamız

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
 1. Süreç Adım 1

  İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

  01
 2. Süreç Adım 2

  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

  02
 3. Süreç Adım 3

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  03
 4. Süreç Adım 4

  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

  04
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Çocuk Bakıcısı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Evde temizlik ve yemek konusunda biri olmadığında mülakat esnasında bakıcılardan bu konuda da destek istenir. Bakıcının kabul etmesi durumunda bakım ve yemek konusunda da destek verilir. Çocukların bakım ihtiyaçlarının giderilmesi ve beslenmesi bakıcı tarafından takip edilir. Bakıcının buna ilişkin aileden detaylı bilgiler alması ve bu bilgilerle beslenme ve bakımı takip etmesi önemlidir. 

Çocuğun kullandığı ürünlerle birlikte onun sınırlarına uygun olarak bakım ve yemek takibi yapılır. Özellikle eğer çocuk okul çağındaysa bakıcıya alışma ve güvenme süreci için ailenin çocuğa bu konuda konuşması önemlidir. Onunla yemek yiyebileceğinin, duş almasında ona yardım edebileceğinin söylenmesi gerekir. Çocuğu bir anda buna maruz bırakmak yerine zamanla alışması sağlanır.

Bakıcınızın çocuğunuzla birlikte geçireceği zamanı düşünerek bir gün içinde ya da belirli saat aralığında nelere ihtiyaç duyulabileceğine ilişkin bir liste oluşturmanız birçok açıdan önemlidir. Bu listede çocuğun sevdiği ya da sevmediği yemekler, yapmaktan keyif aldığı şeyler, alerjisi olan yiyecekler ve bakım esnasında kullanılabilecek ürünler sıralanabilir.Bu sayede bakıcı bu listeyi takip ederek çocuğunuza gerektiği bakımı sağlayabilir.

Liste oluşturulmadığı durumlarda çocuğun alerjik reaksiyon gösterebileceği yiyeceklere maruz kalması, çocuğun huzursuzluğunun artması ya da geçirdiği süreden keyif almaması gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu açıdan liste oluşturmak hem detayları içermesi açısından bakıcı için kolaylık sağlarken hem de ailelerin evdeki duruma dair endişelerinin azalması için güvenli yollardan biridir

Ailenin ve bakıcının mülakatta anlaştığı ama çocuğun bakıcıya sıcak bakmadığı durumlar olabilir. Özellikle çocuklar ilk tanışma anında kaygılı olabilir, çekimser davranabilir. Bu gibi durumlara karşı önceden tecrübesi ve bilgisi olan bakıcılar yapıcı bir yol tercih ederler. Çocuğun sınırlarına saygılı olarak onla oyunlar oynayıp iletişime geçmeye çalışırlar.

Oyun aracılığıyla kurulan iletişime çocuklar hayır demez. Başta istemeseler de oyun aracılığıyla kendi dünyalarını yavaş yavaş açarlar ve yeni tanıştıkları bakıcılarını o dünyaya dahil etmeye başlarlar. Zamanla gelişen bu iletişim çocuğun kendini daha rahat hissetmesiyle sürdürülür. Çocuk bakıcısına güvenmeye ve ona açık olmaya başlar. İlk başta büyük beklentilerde olmamak, çocuğun bakıcısına alışma sürecini desteklemek ve zorlamamak önemlidir.

Birçok aile çocuk bakıcısı seçerken yabancı olmasına sıcak bakıyor. Bunda en önemli faktörlerden birisi, çocuğun farklı bir kültürle etkileşime girmesini ve bu sayede erken yaşlarda dil öğrenimini geliştirmesinin desteklenmesidir. Ana dili İngilizce, Rusça yada Fransızca olan bakıcılar aileler tarafından tercih edilerek hem bakım verilmesini hem de bu esnada çocukla iletişime geçerek onun dil gelişimin desteklenmesi sağlanır.

Yabancı çocuk bakıcıları, kendi kültürleriyle etkileşim kurduklarında çocukların okullardan öğreneceği verimden daha fazla verimli bir süreç içinde olmalarını sağlar. Ana dilden konuşan bakıcı bunu erken yaşlarda çocuğa kazandırır. Dili efektif bir şekilde öğrenme sürecinde önemli bir katkı sağlar.

Çocuk bakıcısının sizinle senkronize bir şekilde çalışması için mülakat esnasında çalışma saatleri ve şekilleri belirlenmelidir. Bakıcıların çalışma şekli yarım gün, aylık ya da yatılı olarak gerçekleşebilir.

Çocukların gelişiminde uyku önemli bir yer tutmaktadır, bu yüzden çocuklar sessiz ortamda her gün aynı saatte olacak şekilde bir rutin oluşturulmalıdır.

Ebeveynlerin davranışlarıyla çocuklara model olduğu unutulmamalı, çok fazla kuralla çocuklar kısıtlanmamalı genel bir çizgide açık ve anlaşılır olmalıdır.

Çocuk bakıcısı ne kadar para alıyor sorusu da sıklıkla sorulan sorulardan birisidir. Çoğu çocuk bakıcısı part time yada saat başı fiyatlarla ödemelerini kabul etmektedir. Çalışma saatleri ebeveynlerin ihtiyaçları doğrultusunda da değişim göstermektedir. Adaylarımızın talepleri profillerinde mevcuttur.

Üniversite eğitimi ya da diğer sertifika programlarının yanı sıra çocuk bakıcısı eğitimi birçok kurum tarafından verilerek eğitimli bakıcılar oluşturmaya dair bir yapılandırma hedeflenir. Çocuk bakıcısı eğitimleri, bu meslekte kendilerini geliştirmek isteyen bakıcılar tarafından alınabilir. Özellikle Millî Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen bu eğitimler, 0-36 ay arasındaki çocuklara bakmakla ilgili detaylı bir eğitim sunar. Bakıcıların bu eğitimleri her yaş dönemi için ya da özel gereksinimi olan çocuklar için de alması mümkündür. Bu eğitimlerden sonra İŞKUR’a başvurarak bir belge oluşturabilir ve bakıcıların çalıştırıldığı yasal kurumlara ikametgahlarıyla birlikte kayıt açabilirler. Sonrasında tercih edilme durumlarına göre bakıcı olarak kendilerine yakın bölgelerde çalışabilirler.

Özellikle mülakat esnasında her iki taraf da istekleri ve beklentilerini konuşur. Burada iş tanımı önemli bir yerde durur. Bazı aileler bakıcı ararken ev temizliği ya da yemek yapmak gibi işlerin de yapılmasını talep edebilir. Fakat bu talebi mülakat esnasında konuşmamak, sonrasında söylemek uygun değildir. Çocuk bakıcılarının aileden en önemli beklentilerinden bir diğeri de çalışma saatlerinin esnetilmemesidir. Ekstra mesai gibi durumların birkaç gün önceden bildirilmesi, bunun için ücretin ödenmesi gerekir. Ayrıca bakıcılar aileden ona bir oda vermesini talep etmektedir.

Blog Yazılarımız

Çocuk Bakıcısı ile İlgili Blog Yazılarımız

İnsanbul
23 Nisan
Çocukla Evde Kaliteli Zaman Geçirmek

Anne babaların çocuklarının yaş, gelişim ve istekleri doğrultusunda onların duygusal, bedensel ya da zihinsel gelişimini desteklemek adına oyunlar oynaması, etkinlikler yapması, bedenen ya da ruhen yanında olması kaliteli zaman geçirmek olarak adlandırılmaktadır. 

İnsanbul
23 Nisan
Çocuk Bakıcısı Seçerken Ailelerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Anne babalar en değerli hazineleri olan minik yavrularını, kimi zaman büyük bir aile büyüğünün olmaması, aile büyüklerinden uzak olunması ya da aile büyüklerinin yeterince verimli olacağının düşünülmemesi nedeni ile çocukları için bakıcı bulmak zorunda kalmaktadır. 

İnsanbul
23 Nisan
Çocuğa Tuvalet Eğitimi Vermenin Püf Noktaları

Tuvalet eğitimine başlamak erken çocukluk döneminin en önemli dönüm noktaları arasında yer almaktadır. Bu sürecin başlaması ile birlikte hem çocuklar büyük bir ağırlıktan kurtulacak hemde anne babalar, manevi ve maddi olarak rahatlayacaktır. 

İnsanbul
23 Nisan
Çocuklarda 3 Yaş Sendromu

Bebeklik döneminden sonra anne babaları en çok zorlayan dönemlerden biri iki yaş ve üç yaş geçiş dönemleridir. Çocukların benliklerini bulmaya başladıkları, kendilerini tanıdıkları ve çevrelerini keşfettikleri bu dönemler anne babalar için tam bir sınava dönüşmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Bakıcının Çocuğa Kazandırması Gereken Davranışlar

Aileler çocukları doğduktan belirli bir süre sonra, çeşitli nedenlerden dolayı çocuklarını başka birine bırakmak zorunda kalabilmektedir. Yanında çocuğuna bakacak bir aile bireyi olmayan kişiler en doğru bakıcıyı seçebilmek adına büyük bir emek sarf etmekte ve en doğru kararı verebilmek adına büyük bir titizlik göstermektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Çocuklara Uyku Eğitimi Vermenin Faydaları

Küçük çocukların ve bebeklerin, kaliteli ve iyi bir uyku becerisi kazanması adına kendi başına uykuya dalmasını sağlamak amacı ile verilen eğitim uyku eğitimi olarak adlandırılmaktadır. Bu eğitim sayesinde çocuklar gündüz kendileri uykuya dalabilmeyi ve geceleri ise deliksiz uyku sürdürebilmeyi öğrenmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Doktor Çocuğuna Bakıcı

Doktor çocuğuna bakıcı diye bir meslek grubu bulunmasa da, doktorlar esnek çalışma saatleri nedeni ile bakıcı bulmakta zorlanmakta ve olası sorunları ilk başta önlemek adına çocuk bakıcısı ararken doktor çocuğuna bakıcı adı altında bir belirteç kullanmaktadır.

İnsanbul
23 Nisan
Kendi Evinde Çocuğuma Bakacak Bakıcı Arıyorum

Kendi evinde çocuğuma bakacak bakıcı arıyorum, ama bu konuda nereden yardım alacağımı bilemiyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz demektir.

İnsanbul
23 Nisan
Okul Çağındaki Çocukların Beslenmesinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Okul çağındaki çocukların beslenmesinde nelere dikkat etmeliyiz? sorusu okul çağına gelmiş birçok anne tarafından merak edilmekte olan önemli bir sorudur.

İnsanbul
23 Nisan
Bakıcı Arıyorum

Bakıcı arıyorum ama aradığım özellikteki kişileri bulmakta zorlanıyorum, bakıcı seçimi yapamıyorum ya da bakıcı seçerken nelere dikkat etmeliyim gibi sorularınıza cevap arıyorsanız en doğru adrestesiniz demektir.

İnsanbul
23 Nisan
Uygun Fiyatlı Bakıcı Bulmanın En Kolay Yolu

Son dönemlerde ülke koşulları ve hayat şartları nedeni ile neredeyse tüm aileler uygun fiyatlı bakıcı bulmanın en kolay yolu nedir? gibi konu başlıkları hakkın araştırmalar yapmaktadır.

İnsanbul
23 Nisan
Ugandalı Bakıcı

Günümüz şartlarının ve hayat koşullarının değişmesi nedeni ile aileler çocuk bakımı ya da ev işleri sırasında dışarıdan destek almak durumunda kalabilmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Endonezyalı Bakıcı

Aileler özellikle kadınların çalışma hayatında aktif rol almasına bağlı olarak ya da annelerin birden fazla çocuğu olması nedeni ile bir desteğe ihtiyaç duyması gibi nedenlerden dolayı, çocuk bakıcıları ile çalışmak istemektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Çocuk Bakıcısı İle Çocuğunuzun Gelişimine Önem Verin

Çocuk bakıcısı seçimi oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Çocukların tecrübeli ve profesyonel bir bakıcı ile bakım süreci geçirdiklerinde, kişisel, zihinsel ve fiziksel gelişim sürecinde olumlu birçok fayda elde edecektir.

İnsanbul
23 Nisan
Tecrübeli Bebek Bakıcısının Size Katacağı Artılar

Bebekler, temel ihtiyaçlarının karşılanması ve güven duygusunun oluşması açısından yetişkin bir bireye ihtiyaç duymaktadır.

Müşteri Yorumları

Bizi Tercih Eden Yüzlerce Kişinin Mutluluğu Çok Değerli

Efe bey ve Harika hanım bu konuda inanılmaz hassas,ilgili ve başarılılar. Kendilerini tebrik ve takdir ediyorum. Her kim böyle bir ihtiyacı olursa kesinlikle insanbul ekibini tavsiye ederim. Teşekkürler.

Cenk K. Müşteri

7 Senedir insanbulcom ile çalışıyoruz. Artık aile gibi olduk, çok sıcak kanlı insanlar öncelikleri para değil.

Özlen A. Çocuk Bakıcısı

Telefonda sizi dinleyip,tam olarak ne istediğinizi anlayarak uygun insanlarla karşılaşmanızı sağlayan profesyonel bir firma.

Şennur K. Ev Yardımcısı

İnsanin başına gelmeyince anlayamaz bu pandemi sürecinde aninda hastanın yanina ulasarak bizim hastamiza bizden daha çok gayret ilgi ve profesyonellikle yaklasan hergün süreç hakkinda envanterlerle bilgi veren aynı zamanda fiyat politikasina gelince Allah korkusu olan işletmecilere sahip bir firma.

Şamil D. Refakatçi

Gecenin bir vakti çaresizken bana dünyanın en iyi bakıcısını buldular. Çok düzgün bir bakıcı buldular Allah razı olsun, kendi babası gibi baktı. Firma yetkilileri de size sadece müşteri gözüyle değil aile üyesi gibi davranıyorlar, iyi ki varlar

Nafide K. Müşteri
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.