insanbul

Hizmetlerimiz

İnsanbul olarak 70.000 kişilik Geniş cv portföyü ile istediğiniz niteliklere uygun eleman bulmak çok kolay ve hızlı. Sizde bize ulaşarak hızlı bir şekilde aradığınız elemanı bulabilirsiniz.

Bebek bakıcısı hizmetimiz ile gündüz veya yatılı olarak çalışacak yerli yabancı bakıcılarla sizlere bebek bakıcısı hizmeti sunmaktayız.
Çocuk bakıcısı, en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. İhtiyaçlarınıza yönelik Çocuk Bakıcı hizmetleri.
Ev yardımcısı hizmetimizi yılların verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uzman kişilerle ev yardımcısı hizmeti sunmaktayız.
Hasta bakıcısı hizmetimiz hasta olan yakınlarınıza, yerli veya yabancı mesleki eğitim görmüş kişilerle destek vermekteyiz. Profesyonel hasta bakıcı hizmetleri.
Yaşlı bakıcısı hizmetimizle büyüklerinizin bakımlarını en kaliteli biçimde sağlamak için sizlerin yanınızdayız. İsteğe bağlı yerli ya da yabancı Yaşlı bakıcı.
Refakatçi Hizmetimiz İle İstanbul Asya Ve Avrupa Bölgeleri İçerisinde Tüm Hastanelerde Hizmet Vermekteyiz.
Filipinli bakıcı, bakıcı arayan ebeveynlerin merak konusudur. Vatandaşlarının ana dili ingilizce olmasından filipinli bakıcılar tercih nedeni olmaktadır.
Günlük temizlikçi için 24 yıllık tecrübemizle en iyi temizlikçileri buluyoruz. Kendinize zaman ayırmanız için günlük temizlikçileri sizlerle buluşturuyoruz.
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.