insanbul

Hasta Bakıcısı

Hasta bakıcısı hizmetimiz hasta olan yakınlarınıza, yerli veya yabancı mesleki eğitim görmüş kişilerle destek vermekteyiz. Profesyonel hasta bakıcı hizmetleri.
Hasta Bakıcısı Adayları 116 Kişi
Sırala:
insanbul insanbul
Güzel M.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Türkmenistan
51 Yaşında
Maral R.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Türkmenistan
36 Yaşında
Gulbibi S.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Türkmenistan
37 Yaşında
Uldanay K.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Özbekistan
51 Yaşında
Gül İ.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Türkmenistan
28 Yaşında
Umida A.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Türkmenistan
48 Yaşında
Zukhra K.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Özbekistan
47 Yaşında
Gulnora J.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Özbekistan
43 Yaşında
Nigar R.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Türkmenistan
34 Yaşında
Sevil B.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Gürcistan
35 Yaşında
Svetlana C.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Moldova
36 Yaşında
Gulnara Y.
Referanslı Hasta Bakıcısı
Türkmenistan
54 Yaşında

Hasta Bakıcı

Hasta bakıcısı hizmetimiz ile hasta olan yakınlarınıza, yerli veya yabancı mesleki eğitim görmüş, deneyimli ve fiziksel açıdan yeterli olan adayları 26 senenin vermiş olduğu tecrübe ve İŞKUR güvencesi ile sizlere sunuyoruz. Alanında eğitimli ve referansları tarafımızca kontrol edilmiş hasta bakıcısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için hasta bakıcılarımızın özgeçmişlerini video olarak hazırlayıp hizmetinize aynı gün içerisinde sunuyor ve en uygun olan aday ile ofisimizde veya evinizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

Hastalanan bireyin yaşamında bir fark yaratmak için iyi bir hasta bakıcısı ile anlaşma sağlanmalıdır. Bu hasta bakıcılar, her türden hastaya en iyi hizmeti sunacak niteliktedir. Hasta bakımı sunan bireyler, dürüst, sabırlı ve güvenilir olmalıdır. Aynı zamanda hastaları onurlandırmak ve mutlu etmek bir diğer görevleridir. Eğer sizlerin de iyi bir hasta bakım hizmetine ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en profesyonel hasta bakım uzmanlarını sunacağız.

Tam zamanlı hasta bakıcı istiyorsanız, aylık olarak ücretlendirmeniz daha uygun olacaktır. Bir hasta bakıcısının ücreti yaşadığınız şehre, hastanın ne kadar bakım ihtiyacı olduğuna, bakıcısının tecrübe ve bilgisine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Hasta Bakıcısı Fiyatları

 • İstanbul ‘da Hasta Bakıcısı Ücreti : 7,000 – 9,000 TL,
 • Ankara ‘da Hasta Bakıcısı Ücreti : 7,800 – 10,200 TL,
 • İzmir ‘de Hasta Bakıcısı Ücreti : 6,500 – 9,400 TL.

Yatalak Hasta Bakıcısı

İnsanlar hayatlarının belli dönemlerinde hastalanabilir, felç geçirebilir ya da sakatlanabilir. Bu da onların yatağa bağımlı yani yatalak yaşamalarına neden olabilir. Yatağa bağımlı bir biçimde yaşam sürmek ise oldukça zordur ve mutlaka büyük bir desteğe ihtiyaç duyulur. Bu doğrultuda yapılacak en iyi uygulama yatalak hasta bakıcısı hizmeti almak olacaktır. Bu hizmet bu hastaların yaşam kalitesini yükseltecek ve onların daha iyi yaşamalarını sağlayacaktır.

Yatağa bağımlı hasta bakıcısı hizmeti, yatalak hastaların banyodan yemeğe, lavabos ihtiyacında ilaç içmeye kadar birçok sürece destek olmaktadır. Bununla beraber bu bakıcılar, hastalara yoldaş bile olurlar. Günümüzde çoğu zaman, aile üyeleri işleri gereği bir yerlere gitmesi gerekir. Bir yatalak hasta bakıcısını işe almak, ailelerin herhangi bir acil durumda güvenilir bir bakıcıya sahip olma taleplerini de giderir. Yatalak hasta bakımı hizmeti sayesinde aile bireylerinin bir yere giderken asla gözleri arkada kalmaz.

Yatalak hasta bakıcısı Hizmetimizle çalışanlarımız profesyonel olarak yatalak hasta bakıcısı hizmeti vermektedir. Bilinçli ve güvenilir yatalak hasta bakıcısı arıyorsanız biz bunun garantisini veriyoruz. Yatalak hasta bakıcısı hizmeti bilgi ve tecrübe gerektiren bir meslektir. Bu nedenle de mutlaka işinin ehli profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Eğer sizler de bu tip bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Günlük Hasta Bakıcı

Günlük hasta bakıcısı, yaşlılara, kronik rahatsızlığı bulunan kişilere, engellilere ve her yaştan hasta bireylere sunulmaktadır. Belirli bir süreliğine hasta bakımına ihtiyaç duyulması halinde günlük hasta bakıcısı hizmeti tercih edilebilir. Bu desteği sağlayan kişiler tamamen işinde eğitimli, sertifikalı ve deneyimli olmaktadır. Günlük hasta bakıcısı, belirlenen süreler dahilinde hastaya bakım ve destek hizmeti sağlar. Hasta bireyin ilaçlarını almasını, beslenmesini, temizlik ve bakım gereksinimlerinin gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Günlük hasta bakıcısı hizmeti hastanede olabileceği gibi ev ortamında da olabilmektedir. Ayrıca bu hizmet için erkek ya da kadın hasta bakıcılar bulunmaktadır. İsteğe göre kadın ve erkek bakıcılar arasından seçim yapılabilmektedir. Siz de sevdiklerinizin sağlık ve bakım gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamak adına günlük hasta bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Günlük Hasta Bakıcı Fiyatları

 • 12 Saatlik günlük hasta bakıcısı fiyatı 350 TL,
 • 24 Saatlik günlük hasta bakıcısı fiyatı 400 TL.

Hastanede Hasta Bakıcı

Hastanede hasta bakıcı, hastanın, doktor veya hemşirelerin direktifleri doğrultusunda olacak şekilde hastaya uygulanacak ilaçların, kişisel bakım gereksinimlerinin ve de hastanın bulunduğu odanın temizliğine kadar ilgilenecek kişileri kapsar. Hastanede hasta bakıcı, hastaya tedavi ve bakım sürecinde refakat etiği gibi aynı zamanda sabırlı, anlayışlı ve atik olmalıdır. Hastanın ilaç saatlerini, yemek saatlerini ve hatta öğünlerinde tüketmesi gereken gıdaları bile dikkatle takip etmeli ve doktorun ya da hemşirenin özellikle dikkat edilmesi gerektiği söylenen konulara uyması gerekir. Hastanede hasta bakıcı olarak hizmet veren kişiler, konu ile ilgili eğitimi almış kişiler olduğu için hastanın tedavi sürecinde ona yardımı dokunan kişilerdir. Bu doğrultuda hastanede hasta bakıcı hizmeti ihtiyacı mevcut ise bunun alınması önem arz etmektedir.

Hastanede Hasta Bakıcı Fiyatları

 • 12 Saatlik Refakatçi fiyatı 350 TL,
 • 24 Saatlik Refakatçi fiyatı 450 TL,
 • Covid Hastası refakatçi fiyatı 600 tl - 800 TL,

Evde Hasta Bakıcı

Alanında başarılı evde hasta bakıcılarımız görevlerini planlamakta ve ayrıntılara dikkat ederek, sorunları iletme ve yönetmede iyi becerilere sahiptir. Hasta bakıcılarımızı sizlerle buluştururken profesyonel bir hasta bakıcısında ne olması gerekirse tüm hizmetleri barındırmasına dikkat ediyoruz. Evde hasta bakıcılarımız, hastaların bakımını üstlenen, alanında uzman; aynı zamanda boş vakitlerde evin diğer ihtiyaçlarına da yardım edebilecek nitelikte kişilerden oluşuyor. Sizlere yönlendirdiğimiz evde hasta bakıcılarımız bu yöndeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. İyi referanslara sahip, alanında uzman, güvenilir ve tecrübeli evde hasta bakıcısı arıyorsanız burası sizin için doğru adres. Hasta olan yakınlarınıza yerli veya yabancı mesleki eğitim almış, alanında tecrübeli ve fiziksel yeterliliği bulunan personelleri sunuyoruz.

Erkek Hasta Bakıcısı

Erkek hasta bakıcısı, evlerde, bakım evlerinde ya da hastanelerde erkek hastaların her türlü ihtiyacını gideren kişidir. Bazı durumlarda erkek hastalar yatalak oldukları zaman kendilerine bir kadın bakıcının bakmasından çekinebilirler. Bu nedenle de bakıcının erkek olmasını isterler. Erkek bakıcılar, tüm hasta bakıcılarda olduğu gibi bütün ihtiyaçları yerine getirmekle yükümlüdür. Hasta bakıcıların hastalarla en iyi şekilde ilgilenmesi gerekir aksi takdirde hastalık ilerleyebilir, iyileşme süreci zorlaşabilir.

Erkek hasta bakıcısı hizmetinde bakıcılardan istenen diğer tüm bakıcı hizmetlerinde olduğu gibi sabırlı, temiz, güvenilir ve bilgili olmasıdır. Bizde de sizlere bu anlamda profesyonel destek sunuyoruz. Eğer alanında uzman bir erkek hasta bakıcısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere hastalığın türüne göre en uygun hasta bakıcısını sunuyor ve onay vermenizs halinde hemen işe başlamasını sağlıyoruz. Unutmayın hasta bakımı şakaya gelmeyecek bir konudur ve mutlaka profesyonel bir destek alınması gerekmektedir.

Engelli Hasta Bakıcısı

Engelli bireyler maalesef günlük yaşamda birçok zorlukla karşılaşmaktadır. Bu hastalarımızın hayatlarını daha iyi bir biçimde devam ettirmelerini sağlamak için de elimizden geleni yapmamız gerekir. Fakat bazı durumlarda engelli bireylere bakmak zor olabilir. İşte bu noktada profesyonel bir hasta bakıcıdan destek almak en iyi tercihlerden birisi olacaktır. Engelli hastaların ihtiyaçlarını giderebilmek için engelli hasta bakıcısı hizmeti alınmalıdır. Bu hizmet sayesinde bireyler deneyimli ellerle beraber olacak ve aldıkları iyi hizmetten ötürü kendilerini de mutlu hissedecektir. Biz de firma olarak sizlere en iyi engelli hasta bakıcısı hizmetini sunuyoruz.

Bedensel engelli ve zihinsel engelli bakıcı hizmeti her anlamda çok önemlidir ve büyük ihtiyaçlardan birisidir. Hastanın engel durumuna göre sizlere sunacağımız hasta bakıcılar alanında uzman ve güvenilir kişilerdir. Eğer sizlerin de böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. insanbul insan kaynakları olarak engelli hasta bakıcısı anlamında verdiğimiz hizmet sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza doğru çözüm önerilerini sunuyoruz. Kurumsal profesyonel bir firma olduğumuz için engelliler için bakıcı hizmeti konusunda her zaman güvenilir biçimde yanınızdayız.

MS Hasta Bakıcısı

MS hastalığı tedavisi olmayan hastalıklardan birisidir. Bu hastalığın bakımı da maalesef çok zordur ve bu nedenle mutlaka profesyonel bir destek almak şarttır. Bu hastalıkta hastalığın bulunduğu evre durdurulabilir ve ilerlemesi önlenebilir. MS hastalığının birden fazla belirti çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

 • Görme bozukluğu
 • Yürüme güçlüğü
 • Kaslarda zayıflama
 • Unutkanlık
 • Epilepsi nöbetleri

MS hastalarının bu tip semptomları olduğu için mutlaka profesyonel bir bakım hizmeti almak gerekir. Çünkü aile bireyleri psikolojik ve bilgi birikimi anlamında hastanın bakımı konusunda yeterli olmamaktadır. Hastanın evresinin ilerlememesi için de iyi bir bakım şarttır. Bu nedenle bilgi sahibi, referanslı ve sertifikalı MS hasta bakıcısı sizin kurtarıcınız olacaktır. Biz de firma olarak bu anlamda sizlere en iyi uzmanı buluyor ve yönlendirme yapıyoruz. MS hastalığı zamanla hem hasta hem de ailesi üzerinde stres oluşturur ve hastayı izole hissettirir. Bu nedenle profesyonel bir bakım hizmeti almak şarttır.

Felçli Hasta Bakıcısı

Felç, damarların tıkanması ve kan akışının yavaşlaması nedeniyle meydana gelen bir hastalıktır. Bu hastalıkta inme gibi belirtiler ortaya çıkar ve kullanılacak ilaçlarla damarların açılması hedeflenir. Bu süre zarfında ise hastanın bakımı asla ötelenmemeli ve en iyi bakım imkanları sunulmalıdır. Bu kapsamda ise insanbul insan kaynakları olarak sizlere felçli hasta bakım elemanı sunuyoruz. Bakıcılarımız felçli hastaların ilaç takibini düzenli olarak yapmakta ve bunun dışında hastanın tüm ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Felçli hastaların iyileşmesinde en önemli etken yakın çevresinin desteği ve iyi bir bakımdır. Örneğin hastaların düzenli olarak egzersiz yapması bu hastalıkta çok önemlidir. Bu nedenle de hasta bakıcıların buradaki rolü oldukça büyüktür. Hastalar bu egzersizleri bakıcılarının denetiminde kontrollü bir biçimde yapmalıdır. Felçli bireylerin bakım evi ya da hastanede yaşaması, pek tercih edilmez. Bu hastaların evlerinde sevdiklerinin yanında konforlu bir biçimde yaşaması, hastalığın seyrini olumlu yönde değiştirecektir.

Sertifikalı felçli hasta bakıcısı hizmeti, onlara evde bakım hizmeti sunmaktadır. Özel bakım görevlileri felçli bireylerin yaşamında uzmanlaşır ve sevdikleriyle beraber mutlu olmaları için çaba gösterirler. Birçok felci birey, düzgün bakıma büyük ihtiyaç duyarlar. Felçli hasta bakıcıları bu hastaların yaşamlarına çok fazla katılırlar, çoğu kez sadece işe alınan bir yardımcıdan daha fazlası olurlar. Eğer sizlerin de böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçin. Size en profesyonel ve güvenilir hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

ALS Hasta Bakıcısı

Tıp dilinde Amyotrofik lateral skleroz olarak tanımlanan ALS, vücudun merkezi sinir sistemini, beyin ve omurilik bölgelerinde yer alan sinir hücrelerinin yok olduğu ve ilerleyen bir hastalıktır. Bu hastalıkta hücre kayıpları ile beraber kaslarda güçsüzlük ortaya çıkar. Zamanla kişilerin hareket kabiliyeti azalır ve felç durumu gelişmeye başlar. Bunun sonucunda da hasta hareketsiz kalır ve bakıma muhtaç duruma gelir. ALS’de bellek ve zihinsel fonksiyonlar etkilenmez.

ALS hastaları için evde bakım çok önemli bir husustur. Bu rahatsızlığın herhangi bir tedavisi yoktur bu nedenle de bakım çok önemlidir. Hasta günden güne uzuvlarını hareket ettirmekte zorlandıkça psikolojik anlamda da bu durumdan etkilenir. Bu nedenle de hem fiziksel hem de psikolojik olarak bakıma muhtaç hale gelir.

ALS hastalarıyla 7 gün 24 saat ilgilenmek gerekmektedir. Eğer aile bireyleri bunu yapacak güçte değilse mutlaka profesyonel destek almalıdır. ALS hasta bakıcısı bu anlamda tüm ihtiyaçları karşılayacak niteliktedir. Eğer sizlerin de ALS hasta bakıcısı ihtiyacınız bulunuyorsa mutlaka bizimle iletişime geçin. Sizlere en doğru ve en uygun bakıcıyı yönlendireceğiz.

ALS Hasta Bakıcısı Görevleri;

ALS hasta bakıcısı; hastalığın seyrini takip edip olası değişikliklerini doktoru ve hasta yakınları ile paylaşılması, doktorunun talimatları doğrultusunda yemek yedirmek, ilaçlarını düzenli şekilde içirmek, egzersiz yaptırmak ve enjeksiyonların yapılması. Kıyafetlerini giyip çıkarmasında yardımcı olmak, tuvalet ve banyo ihtiyaçlarında hastaya yardımcı olmak, hastanın yatak yaraları var ise yaraların yıkanıp ilaçlanması ve yeni yaraların oluşmaması için önlemler alması, hastanın bulunduğu ortamı havalandırmak, hastanın yatağını temiz ve düzenli tutmak. ALS hasta bakıcısı, hastanın doktora veya fizik tedaviye götürüp getirilmesi, hastanın kullandığı malzemeleri kullanıma hazır ve temiz bulundurmak. Hasta yatarken veya kalkarken ona yardımcı olmak. ALS hasta bakıcılarımızın profesyonel niteliklere sahip olmasına dikkat ederek, görevlerini planlı ve ayrıntılara dikkat ederek yönetir. Gerekli olduğu takdirde hastanın ilaçlarını ve gerekli olabilecek her tür gereksinimleri dışarıdan alabilirler.

Parkinson Hasta Bakıcısı

Evimizde bulunan Parkinson hastalarını düşündüğünüzde, aklınıza ilk gelen mutlaka zor durumda olan ve bazı işlerini kendi başına yapamayan kişiler olacaktır. Maalesef bazı durumlarda parkinson hastalarının çocuk gibi bakıma ihtiyacı olmaktadır. Bu da Parkinson hasta bakıcısı hizmeti ile sağlanabilecek bir olgudur. Aslında, günümüzde çoğu insan bakıcıların yalnızca çocuklar için olduğunu düşünür ve üst düzey bakım için bu hizmeti almak akıllarına gelmez. Fakat artık eğitimli ve profesyonel hasta bakıcılar, hastalığın tipine göre bu hizmeti kolay ve güvenilir bir biçimde sunabilmektedir. Parkinson hasta bakıcısı kıdemli bakım için bir birçok yönden yararlıdır. Üst düzey bir hasta bakıcıyı işe almak size ve ailenizin hasta bireyine birçok açıdan avantaj sunacaktır:

Bildiğiniz gibi Parkinson hastaları, önemli ve titiz bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Bir hasta bakıcı aramak ve işe almak, bu hastalar için yapılacak en iyi şeydir. Eğer sizlerin de Parkinson hasta bakıcısı hizmeti ihtiyacınız varsa, sitemizdeki profesyonel çalışanlara göz atmalısınız. Bu sayede hastanızın bakımı konusunda iyi bir adım atmış olursunuz ve gözünüz asla arkada kalmaz.

Demans Hasta bakıcısı

Demans hasta bakıcısı konusunda bilgi vermeden evvel demans nedir ondan bahsedelim. Demans hastalığı, genellikle başka bir hastalık sürecinin sonunda otaya çıkar. Unutkanlık halinin hastalık boyutu olarak nitelendirilebilir. Genellikle düşünme ve davranış bozuklukları bu hastalığın belirtileridir. Demans hastalarında hafıza problemi, yakın zamanı unutma, kelimeleri bulmakta güçlük çekme, kişileri hatırlamama gibi belirtiler görülmektedir. Bu gibi durumlarda eğer doktor teşhisi koyarsa hemen iyi bir bakım için planlama yapılmalıdır.

Aileler demans hastası yakınları için demans hasta bakıcısı hizmeti alabilir. Demans hastası bakımı herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bu nedenle de mutlaka profesyonel bir kişi tarafından bu hizmet sunulmalıdır. Tecrübeli demans hasta bakıcısı tüm ihtiyaçlarınızı yerine getirecek ve sorunlarınıza da anında çözüm önerisi sunacaktır. Demans hastalarında yaşanan bu hafıza ve davranış bozuklukları onların günlük hayatta zorluk çekmesine ve güvende olmamalarına sebep olur.   

Yapabilecekleri her hareket örneğin mutfakta ocağın altını yakma ve daha sonra unutma, kötü sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle bu hastalar evde yalnız kalmamalı ve mutlaka profesyonel bir demans hasta bakıcısı ile beraber yaşamalıdır. Birilerinin bu hastaları sürekli takip etmesi ve yanında bulunması şarttır. Aksi takdirde kendilerine zarar verme olasılıkları oldukça fazladır. Eğer sizlerin de demans hasta bakıcısı hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlere aradığınız bakıcı hizmetini anında sunmakta ve en profesyonel kişilerle çalışmaktayız. Bu da gözünüzün arkada kalmamasını sağlamaktadır.

Hasta Bakıcısı Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Sağlıklı olması.
 • Daha önceden hasta bakmış olması.
 • ilk yardım bilgisine sahip olması.
 • Referans ve adli sicil kaydı kontrolü.
 • Fiziksel açıdan güçlü olması.
 • Seyahat engelinin olmaması.
 • Öfke kontrolü.
 • İletişimi kuvvetli ve güler yüzlü olması.
 • Temizlik ve düzen konusunda titiz olması.

Hasta Bakıcısı Görevleri;

Hasta bakıcılarımız, Hastanın durumunun ilk değerlendirmesi ve ona özel bir bakım programının belirlenmesi, varsa yaraların yıkanması ve sarılması, hastaların hayati belirtilerini kaydedilmesi, hastalara göre bakım türünü güncellemesi, hastalarına onunla işbirliği yapmaya ve onu desteklemeye teşvik etmesi. Hastalara ayrıca tuvalet, giyinme ve banyo yapma konusunda yardımcı olması, gerekli olan egzersizleri yaptırması, hastanın yatağa girip çıkmasına yardım etme, fizik tedavi, enjeksiyonlar, beslenme tüpleri veya diğer tıbbi işlemlere yardımcı olma.

Nerelerde Hasta Bakıcı Hizmeti Veriyoruz?

Türkiye geneli tüm illerde ve İŞKUR yurtdışı müracaat belgesi ile tüm dünyada hizmet vermekteyiz.

Hizmet Politikamız

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde süreç bu şekilde ilerliyor
 1. Süreç Adım 1

  İstediğiniz kriterlere uygun adayların video cv’lerini size WhatsApp üzerinden gönderiyoruz.

  01
 2. Süreç Adım 2

  Gönderdiğimiz videolar içerisinde seçtiğiniz aday ile online veya ofisimizde karşılıklı görüşmenizi sağlıyoruz.

  02
 3. Süreç Adım 3

  Aday ile anlaşıldığı taktirde, herhangi bir problem çıkar ise 3 yeni eleman daha bulacağımızı taahhüt eden 2 aylık bir sözleşme yapıyoruz.

  03
 4. Süreç Adım 4

  Bu organizasyon için çalışanın 1 maaşı kadar + KDV hizmet bedeli alıyoruz. Çalışma bakanlığına bağlı olarak çalışan özel istihdam bürosuyuz.

  04
Aklınıza Takılan

Sık Sorulan Sorular

Hasta Bakıcısı Hakkında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz.

Daha önce ki tecrübelerini, referanslarını ve sağlık bilgilerini kontrol etmek fayda sağlayacaktır. 

Aspire özel bir bilgi ve tecrübe gerektirdiğinden bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan adaylar tercih edilmelidir.

Hasta bakıcıları sağlık bilgisi olan ve daha önce hasta bakmış her yaş aralığı değerlendirilebilir.

Hasta bakımlarında sağlık bilgisi olan bir aday tercih edilmelidir. Adaylar temel ilk yardım bilgilerini bilmeli ve uygulayabiliyor olmalıdır.

Hasta bakıcıları hastanın bakımından sorumludur. Hastanın bakımından kalan vakitte ev işleri yemeğe gerekli zamanı bulduğunda yardım edebilirler. Genel iş yükü hasta bakımı olmalıdır. Yemek talebi ilk görüşmede görüşmelidir.

Yaşlının ve hastanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Maaş aralıkları ortalama 6500 üstü olarak değerlendiriliyor.
Yatılı yaşlı ve hasta bakımı fiyat aralıkları 6500 ve üstü olarak değişmektedir.

Hasta bakıcıları gerek hastanede gerek evde gerek ise yaşlı bakım evlerinde refakat ederler. Hastanın tedavisi için ilaçların takibi yapılması gereklidir. Ek olarak hasta öz bakım becerisini kaybetmiş ise istek ve ihtiyaçlarını karşılamalı yardımcı olmalıdır.

Bakıcı görüşmelerini ofiste karşılıklı olarak veya online olarak yapmanıza imkan sağlıyoruz.

Genel olarak pazar günleri 24 saatlik izin yapıyorlar.

Evde hastasına bakma imkanı olmayan ve çalışan insanlar ya da profesyonel hizmet almak isteyen aileler ihtiyaç duyar.

Blog Yazılarımız

Hasta Bakıcısı ile İlgili Blog Yazılarımız

İnsanbul
23 Nisan
Doğru Hasta Bakıcı Seçmek Neden Çok Önemli?

Yaşamın ileriki dönemlerinde her ne kadar sağlıklı olmak için çok çabalasak bile ihtiyaçların karşılanamayacağı dönemler olabilir. Bu dönemler için hasta bakıcı ihtiyacı da doğabilir. Böyle bir durumda seçilecek olan hasta bakıcı seçiminin doğru yapılması gerekmektedir. 

İnsanbul
23 Nisan
Hasta Bakıcı Fiyatları

Bir hasta bakıcı seçmenin birçok faydası vardır. Hasta bakıcılar zor durumda olan insanlara günlük olarak yardım eder ve neredeyse her zaman işin kişisel düzeyde çok tatmin edici olurlar.

İnsanbul
23 Nisan
Koronavirüs Hasta Bakıcılığı

Birçok hasta bakıcı için koronavirüs salgını, günlük yaşama ve zihinsel duruma hâkim olan bir sorun olmaya devam ediyor. Doktorlar ve hemşireler Korona virüsünden giderek daha fazla etkileniyorlar. Alınacak koruyucu önlemlerin temel amacı standart hijyene uymaktır. 

İnsanbul
23 Nisan
Hasta Bakıcısı Nedir?

Doktor ve hemşirelerin yönlendirmelerine göre  geçirilen operasyon sonrası veya kendi bakımlarını yapamayan yaşlı, yatalak hastaların, kişisel ihtiyaçlarını, ilaçlarını, yattığı odanın ve yatağının temizliği gibi hizmetleri yapmakla görevlendirilen sağlık çalışanlarına hasta bakıcı denir. 

İnsanbul
23 Nisan
Yabancı Uyruklu Hasta Bakıcısı

Yatağa bağımlı hastaların, uzun süren tedavilerden çıkan hastaların ya da özel bakım gerektiren bu gibi tüm hastaların son derece özenli ve titiz bir şekilde bakılması gerekmektedir.

İnsanbul
23 Nisan
Yatak Yaraları Nasıl İyileşir ?

Yatak yaraları nasıl iyileşir? sorusu hasta ya da yaşlı yakınlarının üzerinde uzun uzun araştırmalar yaptığı konular arasında yer almaktadır. Uzun süreler boyunca yatağa mahkum olmuş ve ileri yaştaki bireylerde daha sık rastlanmakta olan yatak yaraları, farklı sebeplerden dolayıda ortaya çıkabilmektedir. 

İnsanbul
23 Nisan
Hasta Bakıcının Görevleri

Hasta bakımı, birçok insanın hayatında önemli bir yere sahiptir. Herkesin çevresinde bakıma muhtaç bir hasta, yaşlı ya da kaza gibi nedenler ile bakımının yapılması gereken bir insan bulunmaktadır.

Müşteri Yorumları

Bizi Tercih Eden Yüzlerce Kişinin Mutluluğu Çok Değerli

Efe bey ve Harika hanım bu konuda inanılmaz hassas,ilgili ve başarılılar. Kendilerini tebrik ve takdir ediyorum. Her kim böyle bir ihtiyacı olursa kesinlikle insanbul ekibini tavsiye ederim. Teşekkürler.

Cenk K. Müşteri

7 Senedir insanbulcom ile çalışıyoruz. Artık aile gibi olduk, çok sıcak kanlı insanlar öncelikleri para değil.

Özlen A. Çocuk Bakıcısı

Telefonda sizi dinleyip,tam olarak ne istediğinizi anlayarak uygun insanlarla karşılaşmanızı sağlayan profesyonel bir firma.

Şennur K. Ev Yardımcısı

İnsanin başına gelmeyince anlayamaz bu pandemi sürecinde aninda hastanın yanina ulasarak bizim hastamiza bizden daha çok gayret ilgi ve profesyonellikle yaklasan hergün süreç hakkinda envanterlerle bilgi veren aynı zamanda fiyat politikasina gelince Allah korkusu olan işletmecilere sahip bir firma.

Şamil D. Refakatçi

Gecenin bir vakti çaresizken bana dünyanın en iyi bakıcısını buldular. Çok düzgün bir bakıcı buldular Allah razı olsun, kendi babası gibi baktı. Firma yetkilileri de size sadece müşteri gözüyle değil aile üyesi gibi davranıyorlar, iyi ki varlar

Nafide K. Müşteri
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.