insanbul

Bakıcı Arıyorum

İnsanbul olarak 70.000 kişilik geniş cv portföyü ile istediğiniz niteliklerde bakıcı bulmak çok kolay ve hızlı. Bakıcı arıyorum diyorsanız aşağıdaki kategorileri tıklayarak bakıcı adaylarının profillerini inceleyebilirsiniz. Sizin de aradığınız en uygun bakıcı burada!

Bebek bakıcısı hizmetimiz ile gündüz veya yatılı olarak çalışacak yerli yabancı bakıcılarla sizlere bebek bakıcısı hizmeti sunmaktayız.
Türkiye geneli ev hizmetlerinde çalışan çocuk bakıcısı hizmeti için hiç zaman kaybetmeden bize ulaşın.
Ev yardımcısı hizmetimizi yılların verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Uzman kişilerle ev yardımcısı hizmeti sunmaktayız.
Hasta bakıcısı hizmetimiz ile hasta olan yakınlarınıza, yerli veya yabancı mesleki eğitim görmüş kişilerle profesyonel hasta bakıcı hizmetleri vermekteyiz. 
Yaşlı bakıcısı hizmetimizle büyüklerinizin bakımlarını en kaliteli biçimde sağlamak için sizlerin yanınızdayız. İsteğe bağlı yerli ya da yabancı Yaşlı bakıcı.
Refakatçi hizmetimiz ile İstanbul Asya ve Avrupa bölgeleri içerisinde tüm hastanelerde, bay veya bayan refakatçi talepleriniz için 7/24 hizmet vermekteyiz.
Filipinli bakıcı, bakıcı arayan ebeveynlerin merak konusudur. Vatandaşlarının ana dili ingilizce olmasından filipinli bakıcılar tercih nedeni olmaktadır.
Günlük temizlikçi için 24 yıllık tecrübemizle en iyi temizlikçileri buluyoruz. Kendinize zaman ayırmanız için günlük temizlikçileri sizlerle buluşturuyoruz.
Birçok aile, son yıllarda Afrikalı bakıcı adaylarına yöneliyor. Her aile, bu konuda çocuğunun daha iyi bir bakım hizmeti alması için belirli kriterlere sahiptir.
Çoğu aile artık çocukları için İngilizce bilen bakıcı arayışı içerisine giriyor. Çünkü ana dil haricinde farklı bir dil bilmek artık herkeste olması gereken meziyetler arasında yer alıyor.
Türkiye'nin Bakıcı Platformu
Türkiye genelinde 3 Milyon bakıcı portföyü ve ve 10.000'den fazla bakıcı iş ilanı.